Trwa ładowanie...
31-08-2016 14:33

"rodzinka.pl": Tomasz Karolak o kontynuacji serialu

Share
"rodzinka.pl": Tomasz Karolak o kontynuacji serialuŹródło: ONS.pl
d3ljomo

Ostatni weekend Tomasz Karolak spędził we Wrocławiu, gdzie bawił się na festiwalu Capital of Rock organizowanym w ramach Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. W przerwie między koncertami opowiedział o pracy nad dziewiatym sezonem serialu "rodzinka.pl". "To już dziewiąty sezon "rodzinki.pl". Właściwie powinniśmy sobie pomachać i powiedzieć "pa pa!”", a tu nagle okazuje się, że mamy całkiem nowy potencjał."– wyznał.

Już w maju tego roku zapadła decyzja o produkcji kolejnego sezonu "rodzinki.pl", w którym oglądać możemy m.in. Małgorzatę Kożuchowską i Tomaszem Karolaka. Wydawałoby się, że przez sześć lat w tym formacie wszystko zostało już pokazane i nie da się wymyślić nic więcej. Tymczasem…

- Dziewiąty sezon, który teraz kręcimy i będziemy kończyć w październiku, piszą Polacy. To już nie jest format kanadyjski przenoszony na polskie warunki. Serial jest pisany w całości przez Patricka Yokę i Karola Klementewicza. Okazuje się, że mają takie wyczucie, że niektóre sceny są lepsze niż w oryginale. - ekscytuje się Karolak.

d3ljomo

Wiemy już, że Natalia (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwik (Tomasz Karolak) przeprowadzą się do mieszkania w Warszawie, a najstarsi synowie (Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski)
wyfruną z rodzinnego gniazda. Jak zdradza Karolak, choć chłopcy dorośli, wciąż będą przysparzać problemów rodzicom i jednocześnie obiecuje, że będzie się z czego pośmiać.

- Kręcimy dalej. Jest fajnie. Jest moc. Jest śmiesznie! – dodaje.

Najnowszy sezon serialu trafi na antenę TVP2 już we wrześniu 2016 roku.

d3ljomo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ljomo
d3ljomo