Trwa ładowanie...
d4hay1h

"rodzinka.pl": serial z Małgorzatą Kożuchowską skrytykowany

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"rodzinka.pl": serial z Małgorzatą Kożuchowską skrytykowany
(AKPA)
d4hay1h

Od lat "rodzinka.pl" jest jednym z ulubionych komediowych seriali Polaków. O produkcji z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej i Tomasza Karolaka do tej pory zazwyczaj wypowiadano się w samych superlatywach. Do czasu! Komu nie przypadła do gustu?

Swoją dezaprobatę w stosunku do hitu Dwójki wyraził piosenkarz Wojciech "Łozo" Łozowski. Lider Afromental dał wyraz swojemu oburzeniu po tym, jak w jednym z ostatnich odcinków popularnej serii senior rodu uczył wnuki gry w karty.

- Wlasnie w rodzince.pl - ktora leci przypadkowo , bo TV jest wlaczone, dziadek w tej rodzince opisal pokera wnukowi w najgorszy i najglupszy mozliwy sposob.... niestety ludzie maja totalnie spaczone pojecie apropo tej gry w naszym kraju... chociaz film bardzo lubie to jednak wszyscy ciagle mysla o pokerze w ten sposob, a obecnie jest zupelnie inaczej... (zachowano pisownię oryginalną) - napisał na profilu społecznościowym rozżalony muzyk.

Przypomnijmy, że były juror "Must be the Music" sam od lat bierze udział w turniejach pokera i radzi sobie w nich bardzo dobrze. Może więc uważać się za eksperta w tym temacie. Sam zainteresowany nie kryje rozczarowania sposobem, w jaki zaprezentowano jedną z jego największych pasji. Na drugi raz, by się nie denerwować, pewnie zastanowi się ponownie, zanim znów włączy telewizor i obejrzy losy Boskich.

d4hay1h

Podziel się opinią

Share
d4hay1h
d4hay1h