Trwa ładowanie...
03-06-2016 11:13

"rodzinka.pl", odcinek 182, 3.06.2016: Halina Skoczyńska po raz ostatni w hicie TVP2

Share
"rodzinka.pl", odcinek 182, 3.06.2016: Halina Skoczyńska po raz ostatni w hicie TVP2Źródło: Facebook
d3cq8o8

Niespodziewana śmierć Haliny Skoczyńskiej była ciosem dla fanów serialu Dwójki. Aktorka miała pojawić się na planie kontynuacji hitu, jednak nie zdążyła. Już dziś, 3 czerwca, w TVP2 o godzinie 21:40 zobaczyć będzie można finał 8. sezonu "rodzinki.pl", a zarazem ostatni odcinek z udziałem zmarłej niedawno aktorki, która wcieliła się w postać serialowej babci Janiny. Co spotka bohaterów?

To będzie odcinek pożegnań. Rodzina Boskich, która niedawno sprzedała dom, będzie zmagać się z wielką przeprowadzką. Kuba poprosi Paulę o pomoc w pakowaniu. Pech sprawi, że ta znajdzie w rzeczach ukochanego zdjęcie jego byłej dziewczyny. Zanim Natalia i Ludwik Boscy oddadzą klucze nowemu właścicielowi i rozstaną się z domem, czeka ich ostatnia wizyta rodziców.

W 182. odcinku "rodzinki.pl" nie zabraknie uwielbianych przez widzów seniorów, którzy jak zawsze rozbawią wszystkich do łez. Janina i Zenon (Michał Grudziński)
wpadną do Boskich, by po raz ostatni usiąść na wygodnej kanapie w salonie w domu na Pokrętnej. Babcia Boskich od razu zainteresuje się wynajętymi przez Natalię tragarzami.

d3cq8o8

- Przecież to mogą być jakieś zbiry. A w najlepszym wypadku pijacy i lenie, co się grzebią, bo im płacisz za godzinę. Aha, jedno pytanie: ubezpieczyłaś ich? - zapyta córkę, patrząc nieufnie na mężczyzn taszczących do samochodu dobytek Boskich.

Kiedy okaże się, że jeden z tragarzy to syn starej koleżanki Janiny, babcia od razu zmieni zdanie o nim i jego kolegach. Scena, w której zaproponuje mężczyznom, by odpoczęli i napili się z nią herbaty, będzie ostatnią, w jakiej zobaczymy Halinę Skoczyńską. Jeszcze nie wiadomo, jak dalej potoczą się losy granej przez zmarłą artystkę bohaterki.

Przypomnijmy, że popularna aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna zmarła nagle 17 maja w wieku 62 lat. Domniemaną przyczyną śmierci Haliny Skoczyńskiej był wylew krwi do mózgu.

Zobacz także: Maciej Musiał o swojej karierze

d3cq8o8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3cq8o8
d3cq8o8