Trwa ładowanie...

"rodzinka.pl": Michał Grudziński wyjawia, czy serialowa rodzina straci oboje dziadków

Share
"rodzinka.pl": Michał Grudziński wyjawia, czy serialowa rodzina straci oboje dziadków
Źródło: AKPA
d2s5m2g

Śmierć Haliny Skoczyńskiej to dla całej ekipy rodzinki.pl nieodżałowana strata. Twórcy jednak muszą jakoś rozwiązać kwestię jej nieobecności na planie. Czy to oznacza, że serialowi dziadkowie znikną z ekranów?

Tego nikt się nie spodziewał. Serialowa rodzina Boskich z dnia na dzień została bez babci, a aktorzy stracili tak lubianą koleżankę po fachu. Podobnie jak widzowie, długo nie mogli się po tym otrząsnąć. Tym bardziej, że początkowo nie wiedzieli, co było przyczyną nagłej śmierci Haliny Skoczyńskiej.

- To był tętniak. Hanka nawet nie wiedziała, że go ma. Operacja trwała dwanaście godzin, lekarze do końca walczyli o jej życie – wyjaśnił Grudziński, jej serialowy mąż, na łamach "Na żywo".

d2s5m2g

Tragiczna wiadomość wstrząsnęła twórcami i obsadą serialu. Scenarzyści mają niemały kłopot, jak uzasadnić w fabule nieobecność lubianej babci. W kuluarach mówiło się o tym, że być może w ogóle zrezygnują z wątku seniorów. Michał Grudziński jednak zaprzecza i twierdzi, że nadal będzie grał dziadka trzech Boskich wnuków.

- Zdjęcia do 9. sezonu zaczynają się we wrześniu – dodał.

Zobacz także: Dorota Kośmicka-Gacke odkryła kulisy najpopularniejszych seriali

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d2s5m2g

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2s5m2g
d2s5m2g