"rodzinka.pl": Michał Grudziński wyjawia, czy serialowa rodzina straci oboje dziadków

"rodzinka.pl": Michał Grudziński wyjawia, czy serialowa rodzina straci oboje dziadków
Źródło zdjęć: © AKPA

08.07.2016 11:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Śmierć Haliny Skoczyńskiej to dla całej ekipy rodzinki.pl nieodżałowana strata. Twórcy jednak muszą jakoś rozwiązać kwestię jej nieobecności na planie. Czy to oznacza, że serialowi dziadkowie znikną z ekranów?

Tego nikt się nie spodziewał. Serialowa rodzina Boskich z dnia na dzień została bez babci, a aktorzy stracili tak lubianą koleżankę po fachu. Podobnie jak widzowie, długo nie mogli się po tym otrząsnąć. Tym bardziej, że początkowo nie wiedzieli, co było przyczyną nagłej śmierci Haliny Skoczyńskiej.

- To był tętniak. Hanka nawet nie wiedziała, że go ma. Operacja trwała dwanaście godzin, lekarze do końca walczyli o jej życie – wyjaśnił Grudziński, jej serialowy mąż, na łamach "Na żywo".

Tragiczna wiadomość wstrząsnęła twórcami i obsadą serialu. Scenarzyści mają niemały kłopot, jak uzasadnić w fabule nieobecność lubianej babci. W kuluarach mówiło się o tym, że być może w ogóle zrezygnują z wątku seniorów. Michał Grudziński jednak zaprzecza i twierdzi, że nadal będzie grał dziadka trzech Boskich wnuków.

- Zdjęcia do 9. sezonu zaczynają się we wrześniu – dodał.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także