"rodzinka.pl": Maciej Musiał o romansie z dużo starszą partnerką

"rodzinka.pl": Maciej Musiał o romansie z dużo starszą partnerką
Źródło zdjęć: © Newseria

26.03.2015 13:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Serialowy Tomek Boski, grany przez Macieja Musiała, w 6. sezonie "rodzinki.pl" ma romans z rówieśniczką swojej mamy, w którą wciela się Ewa Bukowska. Ich ekranowy związek szeroko komentowano w sieci. Samemu zainteresowanemu trudno uwierzyć, że wzbudził aż takie kontrowersje. Aktor przyznaje, że był zaskoczony śmiałym wątkiem, jednak prywatnie różnica wieku nie ma dla niego znaczenia, jeśli w grę wchodzi prawdziwa miłość.

- Ten romans jest trochę rozbuchany, bo to jest tylko jedna scena. Rozumiem jednak, że to wzbudza sensację. My też byliśmy zaskoczeni taką śmiałością scenarzystów. Jeżeli jednak tego wymaga scenariusz, to działamy, robimy to - mówi Maciej Musiał.

Opinia aktora na temat związków, w których jeden z partnerów jest starszy nawet o 30 lat, jest pozytywna, pod warunkiem że to prawdziwe uczucie.

- Każdy ma w głowie swój typ wymarzonego chłopaka, wymarzonej dziewczyny, ale jak cię trafia strzała Amora, to myślę, że już się na tym nie zastanawiasz, tylko po prostu zachowujesz się niezależnie od wszystkiego, co się dzieje. Nie wiem, czy w przypadku Tomka Boskiego i tego romansu akurat można mówić o miłości głębokiej, ale myślę, że takie rzeczy się zdarzają - wyjaśnia.

Maciej Musiał 11 lutego skończył 20 lat. Z tej okazji nie powziął jednak żadnych postanowień.

- Przyjmuję to, co przychodzi do mnie z góry, i staram się tym żyć, nie zastanawiam się, nie wybiegam myślami aż tak daleko w przyszłość. Wiadomo, że każdy ma swoje marzenia i do nich dąży, też staram się to robić, ale głównie skupiam się na tym, co jest teraz, żeby robić to jak najlepiej. Teraz rzeczywiście jesteśmy w trakcie przygotowywania dwóch projektów: "Krew z krwi" z panią Agatą i "rodzinka.pl". Myślę, że oba będą równie dobre i cieszę się, że biorę w nich udział - mówi gwiazda.

Nowy sezon "rodzinki.pl" oglądać można na antenie TVP2 od 6 marca.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (87)
Zobacz także