Trwa ładowanie...
29-08-2012 13:47

''rodzinka.pl'': Inauguracja 3. serii serialu

''rodzinka.pl'': Inauguracja 3. serii serialu
d11xvye
d11xvye

W siedzibie Telewizji Polskiej odbył się pokaz prasowy nowych odcinków trzeciego sezonu *"rodzinki.pl", w którym uczestniczyli aktorzy i twórcy serialu. Jakie problemy i radości będą udziałem rodziny Boskich w nowym sezonie?*

Ludwika (Tomasz Karolak)
i Natalię (Małgorzata Kożuchowska)czekają nie lada wyzwania związane z dorastaniem i miłosnymi fascynacjami ich synów. Najstarszy Tomek (Maciej Musiał)
coraz częściej zacznie przyprowadzać do domu swoją sympatię Magdę (Olga Kalicka)
, u boku której poczuje, co to prawdziwa namiętność. Kuba (Adam Zdrójkowski)
będzie miał dziewczynę, ale wirtualnie, na facebooku. A Kacper (Mateusz Pawłowski) zaliczy swój pierwszy pocałunek w życiu!

"To było strasznie zestresowane. Pocałowałem ją w usta!" - wyznał młody aktor. Fakt, że synowie zaczną się interesować kobietami, będzie dla ich matki powodem do zazdrości. Zwłaszcza Magda, dziewczyna Tomka - częsty gość w domu Boskich.

"To zazdrość, ale i rodzaj troski, żeby ci mężczyźni, wychowywani pod moimi skrzydłami, sprawdzili się. Żeby byli dla swoich dziewczyn szlachetni, dobrzy i uczuciowi. Jak się okaże w nowych odcinkach serialu, dziewczyna syna potrafi też być pomocna, więc kiedy się już przegryzie tę zazdrość, potem jest już tylko lepiej" - powiedziała Małgorzata Kożuchowska.

d11xvye

Bohaterów serialu czekają też inne wyzwania. Ludwik Boski zostanie nieoczekiwanie trenerem hokeja. Natalia postanowi zmienić wystrój domu. Efekt? Ściany zmienią kolor z czerwonego na grafitowy. Kubę rodzice przeniosą do szkoły prywatnej, a on sam zechce założyć zespół muzyczny. Tomek natomiast zapisze się na kurs prawa jazdy, a lekcji udzielać będzie mu ojciec.

"Przypomniałem sobie przy tej okazji moje pierwsze jazdy z ojcem, kiedy miałem 17 lat. Samochód był tylko inny - "duży fiat". Taka wycieczka we wspomnienia. Myślę, że ojciec dobrze mnie wyedukował, jeśli chodzi o samochody" - przyznał Tomasz Karolak.

Oprócz stałej obsady, w nowych odcinkach serialu pojawią się również: Krystyna Tkacz, Olga Kalicka, Emilia Dankwa. Serial emitowany będzie na antenie TVP2 w każdy piątek o godzinie 20.40 i 21.05. Premierowy odcinek trzeciego sezonu zobaczymy 7 września.

d11xvye
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11xvye