"rodzinka.pl": co zobaczymy w 8. sezonie hitu TVP2?

"rodzinka.pl": co zobaczymy w 8. sezonie hitu TVP2?
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

19.02.2016 13:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Trwają zdjęcia do 8. sezonu serialu "rodzinka.pl". Na planie po raz kolejny pojawiła się cała familia Boskich - Natalia (Małgorzata Kożuchowska), Ludwik (Tomasz Karolak)
, Tomek (Maciej Musiał)
, Kuba (Adam Zdrójkowski)
, Kacper (Mateusz Pawłowski)
, a także przyjaciółka Natalii, Marysia (Agata Kulesza) i Marek (Jacek Braciak). Co spotka ulubionych bohaterów widzów w premierowych odcinkach?

Boskich znów nie ominą troski i radości, jakie są udziałem wielu rodzin posiadających dorastających synów, kiedy w żyłach młodych mężczyzn hormony zaczną buzować. 20-letni Tomek (Maciej Musiał) znowu będzie z Magdą (Olga Kalicka). Chłopak będzie z tego powodu szczęśliwy i jednocześnie nieszczęśliwy. Spać nie będzie mu nie dawała myśl, co ukochana robiła, kiedy z nim nie była. Chłopak zamierza raz jeszcze wyprowadzić się z domu i zacząć życie na swoim.

18-letni Kuba (Adam Zdrójkowski) postanowi wyjechać na studia do Krakowa. Użyje wszelkich możliwych argumentów, by wytłumaczyć rodzinie, dlaczego akurat tam. Aż w końcu wyzna najważniejszy, a może i jedyny powód tej decyzji. Okaże się, że w stolicy Małopolski będzie studiowała jego dziewczyna Paula (Julia Wieniawa-Narkiewicz). Czy to znaczy, że nie zobaczymy już na ekranie jednego z synów Boskich?

Miłosnych dylematów zdaje się nie mieć jedynie 12-letni Kacper (Mateusz Pawłowski). Z właściwym sobie spokojem i dystansem dorośnie do roli nastolatka. Ale i on w pewnym momencie zrozumie, że koleżanka Zosia (Emilia Dankawa) jest dla niego kimś więcej niż tylko koleżanką.

Usamodzielnienie się Tomka i wyjazd Kuby uświadomią Boskim, że teraz dom będzie dla nich zbyt duży. Ku zaskoczeniu wszystkich, postanowią go sprzedać i kupić mieszkanie w centrum. Początkowa euforia będzie jednak topnieć z każdym dniem, przybliżającym ich do wyprowadzki. Kiedy wreszcie zapadnie decyzja o sprzedaży domu, pojawią się wątpliwości i serialowa para z ciężkim sercem zamkną za sobą drzwi.

Świat Boskich byłby niepełny bez ich najbliższych przyjaciół – Marka (Jacek Braciak) i Marii (Agata Kulesza). Zarozumiały Marek pozostanie outsiderem, a Maria oczekiwać będzie narodzin dziecka, przeżywając przy tym wszelkie możliwe rozterki przyszłej matki. Bohaterowie znów rozbawią do łez, w czym dzielnie sekundować im będą niezrównani rodzice Natalii - Janina (Halina Skoczyńska) i Zenon (Michał Grudziński).

Nowe odcinki "rodzinki.pl" już od 4 marca, w każdy piątek o godz. 21:40 w TVP2.

(Fot. Materiał prasowy)

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (51)
Zobacz także