Trwa ładowanie...
19-02-2016 13:08

"rodzinka.pl": co zobaczymy w 8. sezonie hitu TVP2?

"rodzinka.pl": co zobaczymy w 8. sezonie hitu TVP2?Źródło: Materiały prasowe
d2693g2
d2693g2

Trwają zdjęcia do 8. sezonu serialu "rodzinka.pl". Na planie po raz kolejny pojawiła się cała familia Boskich - Natalia (Małgorzata Kożuchowska), Ludwik (Tomasz Karolak)
, Tomek (Maciej Musiał)
, Kuba (Adam Zdrójkowski)
, Kacper (Mateusz Pawłowski)
, a także przyjaciółka Natalii, Marysia (Agata Kulesza) i Marek (Jacek Braciak). Co spotka ulubionych bohaterów widzów w premierowych odcinkach?

Boskich znów nie ominą troski i radości, jakie są udziałem wielu rodzin posiadających dorastających synów, kiedy w żyłach młodych mężczyzn hormony zaczną buzować. 20-letni Tomek (Maciej Musiał) znowu będzie z Magdą (Olga Kalicka). Chłopak będzie z tego powodu szczęśliwy i jednocześnie nieszczęśliwy. Spać nie będzie mu nie dawała myśl, co ukochana robiła, kiedy z nim nie była. Chłopak zamierza raz jeszcze wyprowadzić się z domu i zacząć życie na swoim.

18-letni Kuba (Adam Zdrójkowski) postanowi wyjechać na studia do Krakowa. Użyje wszelkich możliwych argumentów, by wytłumaczyć rodzinie, dlaczego akurat tam. Aż w końcu wyzna najważniejszy, a może i jedyny powód tej decyzji. Okaże się, że w stolicy Małopolski będzie studiowała jego dziewczyna Paula (Julia Wieniawa-Narkiewicz). Czy to znaczy, że nie zobaczymy już na ekranie jednego z synów Boskich?

d2693g2

Miłosnych dylematów zdaje się nie mieć jedynie 12-letni Kacper (Mateusz Pawłowski). Z właściwym sobie spokojem i dystansem dorośnie do roli nastolatka. Ale i on w pewnym momencie zrozumie, że koleżanka Zosia (Emilia Dankawa) jest dla niego kimś więcej niż tylko koleżanką.

Usamodzielnienie się Tomka i wyjazd Kuby uświadomią Boskim, że teraz dom będzie dla nich zbyt duży. Ku zaskoczeniu wszystkich, postanowią go sprzedać i kupić mieszkanie w centrum. Początkowa euforia będzie jednak topnieć z każdym dniem, przybliżającym ich do wyprowadzki. Kiedy wreszcie zapadnie decyzja o sprzedaży domu, pojawią się wątpliwości i serialowa para z ciężkim sercem zamkną za sobą drzwi.

Świat Boskich byłby niepełny bez ich najbliższych przyjaciół – Marka (Jacek Braciak) i Marii (Agata Kulesza). Zarozumiały Marek pozostanie outsiderem, a Maria oczekiwać będzie narodzin dziecka, przeżywając przy tym wszelkie możliwe rozterki przyszłej matki. Bohaterowie znów rozbawią do łez, w czym dzielnie sekundować im będą niezrównani rodzice Natalii - Janina (Halina Skoczyńska) i Zenon (Michał Grudziński).

Nowe odcinki "rodzinki.pl" już od 4 marca, w każdy piątek o godz. 21:40 w TVP2.

(Fot. Materiał prasowy)

Zobacz także: Maciej Musiał o swojej karierze

d2693g2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2693g2