Trwa ładowanie...

"Rodzinka.pl": Casting na własne dzieci? Czemu nie!

Share
"Rodzinka.pl": Casting na własne dzieci? Czemu nie!
Źródło: AKPA
d6qqhbb

Casting na własne dzieci? Czemu nie! Pod warunkiem oczywiście, że są to dzieci serialowe. Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak, grający rodziców w nowym serialu TVP2 "Rodzinka.pl", uczestniczyli w castingu, podczas którego szukano odpowiednich kandydatów na trójkę ich synów.

W studiu telewizyjnym na Woronicza, pod czujnym okiem reżysera Paricka Yoki, młodzi chłopcy z różnych stron Polski, w wieku od czterech do czternastu lat, mówili przed kamerą o swoich zainteresowaniach, opowiadali dowcipy, recytowali wiersze, śpiewali. Wszystko po to, aby przejść do kolejnego etapu i otrzymać wymarzoną rolę. Trzydziestu chłopców, którzy znaleźli się w finale, na pamiątkę pozowało do wspólnej "rodzinnej fotografii" razem z Małgosią Kożuchowską i Tomkiem Karolakiem.

Rodzina! Jedni uważają, że dobrze wychodzi się z nią tylko na zdjęciach, inni z kolei twierdzą, że "kiedy jej nie ma, to człowiek samotny jak pies". Jaka będzie "Rodzinka.pl"?

d6qqhbb

"Będzie to rodzina, którą się polubi, obdarzy sympatią i której członkiem chciałoby się być" - zapewnia Małgorzata Kożuchowska, która bycie mamą opanowała już do perfekcji na planie serialu "M jak miłość". Hanka Mostowiak i Natalia z "Rodzinki.pl" to jednak dwie zupełnie różne mamy.

"Natalia jest w podobnym wieku co Hanka Mostowiak, ale bardzo się od niej różni. Wynika to m.in. z innej formuły serialu. "Rodzinka.pl" ma luźny, komediowy charakter. Składa się z powiązanych tematycznie scen. Nie jest to ciąg fabularny tak jak w "M jak miłość".

Poza tym"Rodzinka.pl" mieszka w mieście. Natalia ma trzech synów. W "M jak miłość" też jest trójka dzieci, z tym że są to dwie córki i syn. Moja bohaterka, oprócz tego, że musi zorganizować życie całej rodzinie - w końcu opiekuje się czterema facetami - pracuje też zawodowo na kierowniczym stanowisku w jednym z wydawnictw" - opowiada o swojej postaci aktorka. Jej serialowy mąż jest architektem i dużo pracuje w domu. Odtwórca tej roli, Tomasz Karolak, zapewnia, że jego bohater tym razem nie będzie takim lekkoduchem i wiecznym chłopcem, jak Darek Jankowski z "39 i pół".

"Ten facet jednak założył rodzinę. Ma trójkę dzieci, które zadają mu mnóstwo zaskakujących i zawstydzających pytań. Czterolatek na przykład pyta: "Co to jest orgazm, tato? Naprawdę jest bardzo śmiesznie. Jeśli dobrze to zagramy, wyjdzie fajna komedia. Humor jest często abstrakcyjny. Są momenty, w których można improwizować, a to lubię najbardziej" - twierdzi Tomasz Karolak, który podczas castingu na swych serialowych synów zwracał szczególną uwagę na ich bezpośredniość, przełamywanie strachu przed kamerą i inteligencję.

d6qqhbb

"Rodzinka.pl" to 30. odcinkowy serial oparty na francuskim formacie "Parents". Jego emisji możemy się spodziewać wiosną 2011 roku.

Zobacz także:

[

BOŻENKA Z "KLANU" JAKIEJ NIE ZNACIE! FOTO ]( http://teleshow.wp.pl/bozenka-z-klanu-jakiej-nie-znacie-6026598672548993g )
[

ONI DORASTALI NA NASZYCH OCZACH. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dorastanie-na-telewizyjnym-ekranie-6026599915213953g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d6qqhbb

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6qqhbb
d6qqhbb