"Rodzinka.pl": Casting na własne dzieci? Czemu nie!

"Rodzinka.pl": Casting na własne dzieci? Czemu nie!
Źródło zdjęć: © AKPA

12.10.2010 13:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Casting na własne dzieci? Czemu nie! Pod warunkiem oczywiście, że są to dzieci serialowe. Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak, grający rodziców w nowym serialu TVP2 "Rodzinka.pl", uczestniczyli w castingu, podczas którego szukano odpowiednich kandydatów na trójkę ich synów.

W studiu telewizyjnym na Woronicza, pod czujnym okiem reżysera Paricka Yoki, młodzi chłopcy z różnych stron Polski, w wieku od czterech do czternastu lat, mówili przed kamerą o swoich zainteresowaniach, opowiadali dowcipy, recytowali wiersze, śpiewali. Wszystko po to, aby przejść do kolejnego etapu i otrzymać wymarzoną rolę. Trzydziestu chłopców, którzy znaleźli się w finale, na pamiątkę pozowało do wspólnej "rodzinnej fotografii" razem z Małgosią Kożuchowską i Tomkiem Karolakiem.

Rodzina! Jedni uważają, że dobrze wychodzi się z nią tylko na zdjęciach, inni z kolei twierdzą, że "kiedy jej nie ma, to człowiek samotny jak pies". Jaka będzie "Rodzinka.pl"?

"Będzie to rodzina, którą się polubi, obdarzy sympatią i której członkiem chciałoby się być" - zapewnia Małgorzata Kożuchowska, która bycie mamą opanowała już do perfekcji na planie serialu "M jak miłość". Hanka Mostowiak i Natalia z "Rodzinki.pl" to jednak dwie zupełnie różne mamy.

"Natalia jest w podobnym wieku co Hanka Mostowiak, ale bardzo się od niej różni. Wynika to m.in. z innej formuły serialu. "Rodzinka.pl" ma luźny, komediowy charakter. Składa się z powiązanych tematycznie scen. Nie jest to ciąg fabularny tak jak w "M jak miłość".

Poza tym"Rodzinka.pl" mieszka w mieście. Natalia ma trzech synów. W "M jak miłość" też jest trójka dzieci, z tym że są to dwie córki i syn. Moja bohaterka, oprócz tego, że musi zorganizować życie całej rodzinie - w końcu opiekuje się czterema facetami - pracuje też zawodowo na kierowniczym stanowisku w jednym z wydawnictw" - opowiada o swojej postaci aktorka. Jej serialowy mąż jest architektem i dużo pracuje w domu. Odtwórca tej roli, Tomasz Karolak, zapewnia, że jego bohater tym razem nie będzie takim lekkoduchem i wiecznym chłopcem, jak Darek Jankowski z "39 i pół".

"Ten facet jednak założył rodzinę. Ma trójkę dzieci, które zadają mu mnóstwo zaskakujących i zawstydzających pytań. Czterolatek na przykład pyta: "Co to jest orgazm, tato? Naprawdę jest bardzo śmiesznie. Jeśli dobrze to zagramy, wyjdzie fajna komedia. Humor jest często abstrakcyjny. Są momenty, w których można improwizować, a to lubię najbardziej" - twierdzi Tomasz Karolak, który podczas castingu na swych serialowych synów zwracał szczególną uwagę na ich bezpośredniość, przełamywanie strachu przed kamerą i inteligencję.

"Rodzinka.pl" to 30. odcinkowy serial oparty na francuskim formacie "Parents". Jego emisji możemy się spodziewać wiosną 2011 roku.

Zobacz także:

[

BOŻENKA Z "KLANU" JAKIEJ NIE ZNACIE! FOTO ]( http://teleshow.wp.pl/bozenka-z-klanu-jakiej-nie-znacie-6026598672548993g )
[

ONI DORASTALI NA NASZYCH OCZACH. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dorastanie-na-telewizyjnym-ekranie-6026599915213953g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także