Robert Lewandowski wzruszająco o córce. "Klara otworzyła mnie na świat"

Robert Lewandowski wzruszająco o córce. "Klara otworzyła mnie na świat"
Źródło zdjęć: © Instagram.com

01.06.2018 17:55, aktual.: 01.06.2018 18:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mundial zbliża się wielkimi krokami, a stres polskich piłkarzy powoli sięga zenitu. Tymczasem Lewandowski opowiada w śniadaniowym programie, jak córka zmieniła jego życie.

Lewandowscy to nie tylko sławne nazwisko, ale również marka, której ufają niemal wszyscy Polacy. Dziś postrzegani są jako symbol przykładnej rodziny, która umiejętnie godzi życie rodzinne z pracą zawodową.

Anna wykorzystuje rozpoznawalność, by promować zdrowy tryb życia. Robert natomiast, pomimo ogromnych sukcesów sportowych, pozostał skromnym mężczyzną i dzięki social mediom pokazuje oblicze przykładnego męża i ojca. W rozmowie z Anną Kalczyńską powiedział, co zmieniło się w jego życiu wraz z przyjściem Klary na świat.

- Zawsze byłem osobą zamkniętą, taką, z której ciężko jest wydobyć emocje, czy to, co chciałem powiedzieć. Klara otworzyła mnie na świat i ludzi.Teraz bardziej pozytywnie podchodzę do życia. Myślę, że z każdym miesiącem coraz bardziej to się pogłębia - przyznał w "Dzień Dobry TVN".

Córka Lewandowskich 4 maja skończyła rok, co rodzina świętowała w gronie rodziny i przyjaciół na wielkim kinderbalu. Z okazji Dnia Dziecka Anna zamieściła zdjęcie Klary w uroczym stroju kąpielowym, która przemierza osiedlowy mostek. Czyż nie są uroczy?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (17)
Zobacz także