Trwa ładowanie...

Robert Lewandowski wzruszająco o córce. "Klara otworzyła mnie na świat"

Mundial zbliża się wielkimi krokami, a stres polskich piłkarzy powoli sięga zenitu. Tymczasem Lewandowski opowiada w śniadaniowym programie, jak córka zmieniła jego życie.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Robert Lewandowski wzruszająco o córce. "Klara otworzyła mnie na świat"Źródło: Instagram.com
dv4qllj

Lewandowscy to nie tylko sławne nazwisko, ale również marka, której ufają niemal wszyscy Polacy. Dziś postrzegani są jako symbol przykładnej rodziny, która umiejętnie godzi życie rodzinne z pracą zawodową.

Anna wykorzystuje rozpoznawalność, by promować zdrowy tryb życia. Robert natomiast, pomimo ogromnych sukcesów sportowych, pozostał skromnym mężczyzną i dzięki social mediom pokazuje oblicze przykładnego męża i ojca. W rozmowie z Anną Kalczyńską powiedział, co zmieniło się w jego życiu wraz z przyjściem Klary na świat.

Zobacz też: Anna Lewandowska zdradza, jak poderwała Roberta. "Ma dobrą bajerę, nie tylko na boisku"

- Zawsze byłem osobą zamkniętą, taką, z której ciężko jest wydobyć emocje, czy to, co chciałem powiedzieć. Klara otworzyła mnie na świat i ludzi.Teraz bardziej pozytywnie podchodzę do życia. Myślę, że z każdym miesiącem coraz bardziej to się pogłębia - przyznał w "Dzień Dobry TVN".

dv4qllj

Córka Lewandowskich 4 maja skończyła rok, co rodzina świętowała w gronie rodziny i przyjaciół na wielkim kinderbalu. Z okazji Dnia Dziecka Anna zamieściła zdjęcie Klary w uroczym stroju kąpielowym, która przemierza osiedlowy mostek. Czyż nie są uroczy?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dv4qllj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dv4qllj
dv4qllj