Robert Górski ma piękny dom na Mazurach. Pozazdrościć!

Robert Górski i Monika Sobień
Robert Górski i Monika Sobień
Basia Żelazko

27.04.2021 09:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Górski i jego żona należą do grona osób, których pandemia i lockdown przekonały do życia poza miastem. Na szczęście mogą sobie pozwolić na budowę własnego domu.

Robert Górski poślubił młodszą o 14 lat Monikę Sobień dwa lata temu. W dniu swojego ślubu ochrzcili także córeczkę Malinę. Są tak zgodną parą, że nawet nakręcili wspólnie program satyryczny "Państwo z kartonu" ukazujący blaski i cienie życia w zamknięciu z rodziną podczas pandemii koronawirusa.

Blasków było pewnie więcej, bo program był nagrywamy w pięknym domku na Warmii, który należał do ich znajomego. Jak zdradziła Monika w wywiadzie z Pomponikiem, to wtedy się przekonali, że sami także pragną mieć dom w pięknej okolicy. Teraz budują się na Mazurach, jednej z najpiękniejszych polskich krain.

Dom ma być jasny, przestronny i niezbyt nowoczesny. Jego zaletą ma być wielki taras z pięknym widokiem na jezioro. Budynek już stoi i czeka na wykończenie, więc nadchodzące lato Górscy na pewno spędzą w przepięknych okolicznościach przyrody, a nie głośnej i pełnej smogu Warszawie. Zazdrościmy!

Źródło artykułu:WP Gwiazdy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (85)
Zobacz także