Robert Gonera w roli nietypowego zakonnika

Robert Gonera w roli nietypowego zakonnika
Źródło zdjęć: © AKPA

18.02.2010 16:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do obsady serialu "Pierwsza Miłość" dołącza Robert Gonera. Aktor wciela się w rolę nietypowego Franciszkanina. Brat Tomasz to zakonnik outsider. Woli działać niż wygłaszać monotonne kazania. Ten ksiądz w skórzanej kurtce chce zmieniać świat na lepszy. Swoją postawą zyskuje uznanie Marysi.

Brat Tomasz jest otwarty i bezpośredni. W każdym widzi przede wszystkim człowieka. To zakonnik, który z uśmiechem na ustach czyni wokół siebie dobro. Ujmuje naturalnym sposobem bycia i szczerością. Franciszkanin pomaga potrzebującym bez względu na to, kim są i skąd pochodzą. Wspiera tych, którzy żyją na dworcach i w przytułkach. Nikogo nie zostawia samemu sobie. Niesie pomoc bezdomnym, narkomanom i alkoholikom. Niekiedy wbrew społecznej krytyce...

Jesteśmy dumni, że dołączył do nas kolejny wspaniały i zdolny aktor. Jestem pewna, że widzom spodoba się kreowana przez Roberta postać oraz nowy wątek w serialu – mówi Monika Salińska, Kierownik Produkcji.

Przystojny, charyzmatyczny zakonnik zafascynuje Marysię. Tomasz podobnie jak dziewczyna jest człowiekiem czynu. Zamiast mówić o chrześcijańskiej miłości, on ją wprowadza w życie, pomagając odrzuconym i zagubionym. Każdemu daje szansę, nikogo nie skreśla.

Losy Marysi (Aneta Zając) i Brata Tomasza połączą się, kiedy dziewczyna zacznie wspierać zakonnika w jego działaniach. Osamotniony w swojej walce ksiądz z radością przyjmie nowego sojusznika. Marysia jest zdziwiona, w jak naturalny sposób staje się częścią jego zespołu…

Zobacz także:

[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://teleshow.wp.pl/cichopek-zatrudnila-sobowtora-6026595951911553g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

JAK ZMIENIALI SIĘ BOHATEROWIE „KLANU”? ]( http://teleshow.wp.pl/bohaterowie-klanu-jak-zmienili-sie-przez-tyle-lat-6026596496319105g )
[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także