Trwa ładowanie...

Robert Burneika: Hardcorowy Święty Mikołaj w Warszawie!

Robert Burneika: Hardcorowy Święty Mikołaj w Warszawie!Źródło: mwmedia
d46va8f
d46va8f

Najpopularniejszy w Polsce litewski paker - Robert Burneika - po raz kolejny odwiedził Polskę. Pretekstem do tej wizyty była specjalna świąteczna akcja "hardcorowych" paczek, którymi kulturysta osobiście obdarował dzieci z warszawskiego domu dziecka im. Korczaka na Woli. Czy hardcorowy koksu okazał się równie hardcorowym Mikołajem?

Pomoc podopiecznym z domu dziecka na warszawskiej Woli była głównym powodem tygodniowego przyjazdu kulturysty do Polski. Robert Burneika osobiście zaangażował się w charytatywną akcję, zorganizowaną przez prywatnych przedsiębiorców na jednym z portali społecznościowych.

Na profilu "hardkorowej paczki" można znaleźć wszelkie dane potrzebne do finansowego wsparcia placówki oraz zagłosować na konkretny dom dziecka, któremu chce się pomóc. Profil nietypowej paczki zgromadził ponad 7 tys. członków, którzy polubili akcję. A sam Burneika został honorowym patronem akcji.

(fot. mwmedia)
Źródło: (fot. mwmedia)

Na tym jednak nie koniec zaangażowania popularnego pakera. Robert Burneika osobiście przywiózł upominki do domu dziecka i wręczył je dzieciakom. Choć jak przewrotnie stwierdził: - Niegrzeczne dzieci je dostają, te grzeczne nie…- wśród najmłodszych nie było niezadowolonych. Hardcorowy koksu w niecodziennym nakryciu głowy - czapce Świętego Mikołaja - i z licznymi podarkami, był dla mieszkańców domu dziecka nie lada atrakcją. Nie brakowało też śmiałków chętnych do siłowania się ze znanym sportowcem.

(fot. mwmedia)
Źródło: (fot. mwmedia)

Robert Burneika jest przykładem zawrotnej internetowej kariery. Umieszczone w sieci filmiki z treningów sportowca, okraszone zabawnymi powiedzonkami, szybko przyniosły mu popularność, a sportowy celebryta awansował z Internetu do telewizji. Burneika prowadzi autorski program na kanale TVN Turbo "Nie ma Lipy", który jest ciekawą propozycją nie tylko dla miłośników siłowni, ale też dobrego humoru.

d46va8f

Ten 33 letni kulturysta urodził się na Litwie. Największe sukcesy sportowe i majątek zdobył w USA, gdzie zamieszkał ponad 10 lat temu. Tam też poznał swoją obecną żonę - Kasię, która jest rodowitą Polką. Zapewne dlatego Burneika tak ogromną sympatią darzy nasz kraj.

(fot. mwmedia)
Źródło: (fot. mwmedia)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

d46va8f

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d46va8f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46va8f