Rozrywka"Roast Kuby Wojewódzkiego" oglądało 1,7 mln widzów. TVN pokonał konkurencję

"Roast Kuby Wojewódzkiego" oglądało 1,7 mln widzów. TVN pokonał konkurencję

"Roast Kuby Wojewódzkiego" oglądało 1,7 mln widzów. TVN pokonał konkurencję
Źródło zdjęć: © TVN/x-news

18.02.2016 09:11, aktual.: 15.02.2018 16:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Z okazji dziesięciolecia istnienia programu "Kuba Wojewódzki" na antenie TVN, jego prowadzący zorganizował tzw. "Roast Kuby Wojewódzkiego", czyli specjalne show, w którym zaproszeni goście w żartobliwy i wulgarny sposób go ośmieszali. W wydarzeniu wzięli udział: Anna Dereszowska, Dawid Podsiadło, Piotr Kędzierski oraz popularni polscy stand-uperzy: Abelard Giza, Antoni Syrek-Dąbrowski, Cezary Jurkiewicz, Michał Kempa i Sebastian Rejent.

Jak możemy dowiedzieć się z danych Nielsen Audience Measurement udostępnionych serwisowi wirtualnemedia.pl, program obejrzało średnio 1,7 mln widzów. To wystarczyło, aby TVN pokonał konkurencję i zdobył 17,92 proc. udziału w rynku telewizyjnym. Jak widać, zamieszanie wokół show przyniosło oczekiwane efekty i dzięki temu TVN znów został liderem (więcej na ten temat: TVN zmienia decyzję w sprawie emisji "Roastu")
.

Druga pozycja należała do TVP2, która w tym samym czasie nadawała końcówkę "Magazynu Ekspresu Reporterów" i relację z gali "Bestsellery Empiku 2015". Ostatnie miejsce na podium zajęła TVP1, która pokazywała film "Prezydent - miłość w Białym Domu". Stawkę zamknął Polsat, emitując "Oldboy. Zemsta jest cierpliwa".

Co ciekawe, pierwszy odcinek nowego sezonu "Kuby Wojewódzkiego" obejrzało o 210 tys. widzów więcej niż późniejszy "Roast" (1,91 mln osób, co dało TVN-owi drugie miejsce w rynku). Warto również wspomnieć, że premiera 20. sezonu miała o 580 tys. widzów więcej niż start 18. serii, którą nadano równo rok temu. Wpływ na ten wynik z pewnością miała m.in. zmieniona godzina emisji programu (odcinek pokazano o 21:30, a nie jak zawsze 22:30). Oglądaliście?

Obraz
© (fot. TVN/x-news)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także