Trwa ładowanie...

"Roast Kuby Wojewódzkiego" oglądało 1,7 mln widzów. TVN pokonał konkurencję

Z okazji dziesięciolecia istnienia programu "Kuba Wojewódzki" na antenie TVN, jego prowadzący zorganizował tzw. "Roast Kuby Wojewódzkiego", czyli specjalne show, w którym zaproszeni goście w żartobliwy i wulgarny sposób go ośmieszali. W wydarzeniu wzięli udział: Anna Dereszowska, Dawid Podsiadło, Piotr Kędzierski oraz popularni polscy stand-uperzy: Abelard Giza, Antoni Syrek-Dąbrowski, Cezary Jurkiewicz, Michał Kempa i Sebastian Rejent.

Share
"Roast Kuby Wojewódzkiego" oglądało 1,7 mln widzów. TVN pokonał konkurencjęŹródło: TVN/x-news
d67o9sj

Jak możemy dowiedzieć się z danych Nielsen Audience Measurement udostępnionych serwisowi wirtualnemedia.pl, program obejrzało średnio 1,7 mln widzów. To wystarczyło, aby TVN pokonał konkurencję i zdobył 17,92 proc. udziału w rynku telewizyjnym. Jak widać, zamieszanie wokół show przyniosło oczekiwane efekty i dzięki temu TVN znów został liderem (więcej na ten temat: TVN zmienia decyzję w sprawie emisji "Roastu")
.

Druga pozycja należała do TVP2, która w tym samym czasie nadawała końcówkę "Magazynu Ekspresu Reporterów" i relację z gali "Bestsellery Empiku 2015". Ostatnie miejsce na podium zajęła TVP1, która pokazywała film "Prezydent - miłość w Białym Domu". Stawkę zamknął Polsat, emitując "Oldboy. Zemsta jest cierpliwa".

Co ciekawe, pierwszy odcinek nowego sezonu "Kuby Wojewódzkiego" obejrzało o 210 tys. widzów więcej niż późniejszy "Roast" (1,91 mln osób, co dało TVN-owi drugie miejsce w rynku). Warto również wspomnieć, że premiera 20. sezonu miała o 580 tys. widzów więcej niż start 18. serii, którą nadano równo rok temu. Wpływ na ten wynik z pewnością miała m.in. zmieniona godzina emisji programu (odcinek pokazano o 21:30, a nie jak zawsze 22:30). Oglądaliście?

Zobacz także: Karolina Korwin-Piotrowska o "Roast Kuby Wojewódzkiego"

(fot. TVN/x-news)
Źródło: (fot. TVN/x-news)
d67o9sj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d67o9sj