Trwa ładowanie...
05-06-2015 08:00

Rise Against - koncertowy niezbędnik

Rise Against - koncertowy niezbędnikŹródło: mat. prasowe
d3l48ux
d3l48ux

Otwarcie bram
Otwarcie bram klubu nastąpi o godzinie19:00. Początek koncertu zaplanowany został o godzinie 20:30. Przed Rise Against wystąpią: Man With a Mission oraz zespół Offensywa.

Parkingi przy klubie
Najbliższy parking znajduje się przy centrum handlowym. Parking ten może pomieścić ponad 2000 samochodów - parking zewnętrzny jest bezpłatny.

Dojazd
Lokalizacja klubu Progresja Music Zone pozwala na szybki dojazd do miejsca koncertowego komunikacją miejską: autobusy nr 105, 184, 194, 197, 713, 716, 813, N42, N52 oraz tramwaje nr 8, 10, 26, 27.Klub jest oddalony o około 6,5 km od Dworca Centralnego.

d3l48ux

Zakup biletów w dniu koncertu
Będzie możliwość zakupienia biletów w klubie w dniu koncertu, w wyznaczonym punkcie - w kasie, od godziny 10:00. Ponadto bilety niemal do ostatniej chwili będzie można kupować za pośrednictwem strony eBilet.pl oraz w sieci salonów EMPIK na terenie całego kraju.

Gastronomia na koncercie
Podczas koncertu będzie można nabyć różnego rodzaju przekąski oraz napoje.

Palenie papierosów na koncercie
Palenie papierosów będzie możliwe tylko w wyznaczonym miejscu (na zewnątrz klubu - ogródek kawiarniany). Poza tym obszarem palenie papierosów na terenie imprezy będzie zabronione.

Czego nie można wnosić na koncert?
Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), kamer, aparatów fotograficznych z odłączanym obiektywem, sprzętu do rejestrowania dźwięku, wskaźników laserowych, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, długich łańcuchów przy portfelach, banerów oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora mogą powodować zagrożenie.

d3l48ux

Aparaty fotograficzne
Na teren koncertu będzie można wnieść aparaty fotograficzne bez wymiennej optyki. Do klubu zabrania się wnoszenia wszelkiego rodzaju sprzętu rejestrującego audio-video oraz aparatów mogących mieć profesjonalne zastosowanie, w tym aparatów z wymienną optyką, oraz aparatów z zoomem optycznym powyżej 6x.

Punkty medyczne
Podczas trwania koncertu Rise Against w klubie Progresja Music Zone będzie czynny punkt medyczny.

Bankomaty
Najbliższy bankomat znajduje się w pobliżu klubu, w centrum handlowym Fort Wola.

Szatnia
W dniu koncertu szatnia będzie odpłatna - 3 zł za sztukę odzieży oraz 5 zł za plecak. Prosimy o niepozostawianie żadnych cennych oraz wartościowych rzeczy w szatni, ponieważ Organizator nie będzie brał za nie odpowiedzialności. Przekazanie rzeczy wartościowych do depozytów będzie niemożliwe.

d3l48ux
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3l48ux