Trwa ładowanie...

"Rezydencja": Szapołowska została na lodzie!

Share
"Rezydencja": Szapołowska została na lodzie!
Źródło: Monolith Films
d1za06w

[

]( http://www.fakt.pl )
Nowy Rok nie zaczął się pomyślnie dla Grażyny Szapołowskiej (59 l.). Serial *"Rezydencja", w którym grała jedną z głównych postaci spada z anteny, a w sądzie toczy się sprawa o zwolnienie aktorki z pracy w teatrze. Mało tego!*

d1za06w

Jak dowiedział się Fakt, Szapołowskiej nie zobaczymy także w jury drugiej edycji „Bitwy na głosy”. Ikona polskiego kina została z niczym?

– Całe zamieszanie, jakie powstało wokół pani Grażyny, nie sprzyjało programowi – zdradza Faktowi osoba z produkcji show.

Przypomnijmy, że po tym, jak przez nieobecność aktorki został odwołany spektakl w Teatrze Narodowym, wybuchł skandal. A wszystko dlatego, że zamiast przyjść na przedstawienie, pani Grażyna siedziała w jury „Bitwy na głosy”, programie na żywo. Po tym zajściu Jan Englert (69 l.), dyrektor Narodowego, zwolnił ją z teatru, a sprawa trafiła do sądu pracy. Aktorka twierdzi bowiem, że o swoich planach i terminach nagrań poinformowała Englerta odpowiednio wcześniej.

– Mimo że była bardzo hojna i całe swoje honorarium, które otrzymała za udział w telewizyjnym show, przekazała na cele społeczne, podjęto decyzję, by w jury zasiadł ktoś inny – dodaje nasz informator. Co na to sama gwiazda? – Nie otrzymałam żadnej propozycji. Jeśli ją otrzymam, to super. Jeśli nie, to cóż, też zrozumiem – stwierdziła Szapołowska w rozmowie z Faktem.

d1za06w

A biorąc pod uwagę fakt, że aktorka straciła na tym ok. 150 tys. zł – przynajmniej tyle dostała za pierwszą edycję show, jej spokój jest godny podziwu.

To nie koniec złej passy pani Grażyny. Nazywana polską „Dynastią” telenowela „Rezydencja”, w której aktorka grała wyrachowaną Urszulę Podhorecką, nie przyniosła TVP takich korzyści, na jakie liczono i znika z anteny. Szapołowska i tu musi pożegnać z niezła gażą, bo za jeden odcinek serialu dostawała 10 tys. zł.

Tymczasem za tydzień odbędzie się kolejna rozprawa w sądzie pracy, dotycząca zwolnienia pani Grażyny z Teatru Narodowego. Proces, który wytoczyła artystka jest jednak świetnym dowodem na to, że ma silny charakter i umie walczyć o swoje. Dlatego wierzymy, że już wkrótce znów pojawi się na naszych ekranach.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

window.open(this.href);return false;">Schejbal nie wróci do "Szpilek"

d1za06w

Zobacz także:

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://aleseriale.pl/gid,9148,fototemat.html )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://aleseriale.pl/gid,9100,img,291225,fototemat.html )

d1za06w

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI? ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )

d1za06w

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1za06w
d1za06w