Trwa ładowanie...
30-11-2011 15:39

"Rezydencja": Rysa na charakterze Krzysztofa

"Rezydencja": Rysa na charakterze Krzysztofa
d1gwmzn
d1gwmzn

Krzysztof Wróbel (Marcin Sianko)
z *"Rezydencji"
do tej pory wydawał się mężczyzną wręcz idealnym. Ambitny, troskliwy o dobrym sercu - właśnie tym ujął Basię Kochanowską (Anna Cieślak)
. Już wkrótce okaże się jednak, że skrywa przed ukochaną pewną mroczną tajemnicę…
*

Jak dobrze pamiętamy, podczas jednego z pierwszych spotkań Krzysztof opowiedział Basi historię jego tragicznie zmarłych rodziców. Kochanowską, znaną z wyjątkowo dobrego serca i rozwiniętej empatii, niezwykle wzruszyła historia. Już wkrótce okaże się, że Krzysztof nie był do końca szczery z ukochaną...

W 32. odcinku (emisja 30 listopada) serialu do Krzysztofa zadzwoni osoba, na której dźwięk głosu mężczyzna od razu wpadnie w złość. Wyjdzie na jaw, że tajemniczą osobą jest… matka lekarza. Zburzony Krzysztof zażąda, aby dostosowała się do jego wcześniejszej prośby i więcej do niego nie dzwoniła.

d1gwmzn

Dlaczego Wróbel okłamał Basię? I co takiego zdarzyło się w jego życiu, że nie chce mieć kontaktu z własną matką? Zapraszamy do oglądania 32. odcinka serialu „Rezydencja” w TVP1 o 21.30 już w najbliższą środę!

Zobacz także:

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://aleseriale.pl/gid,9148,fototemat.html )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://aleseriale.pl/gid,9100,img,291225,fototemat.html )

d1gwmzn

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI? ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )

d1gwmzn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gwmzn