Trwa ładowanie...

"Rezydencja": Figura marzyła o roli, a tu kończą jej serial!

Share
"Rezydencja": Figura marzyła o roli, a tu kończą jej serial!
Źródło: Kapif.pl
d1q84ak

[

]( http://www.fakt.pl )
Katarzynę Figurę możemy teraz oglądać w serialu *"Rezydencja", w którym gra Annę Żurowską - siostrę Urszuli Podhoreckiej (Grażyna Szapołowska)
.
*

d1q84ak

Katarzynę Figurę możemy teraz oglądać w serialu "Rezydencja", w którym gra Annę Żurowską – siostrę Urszuli Podhoreckiej (Grażyna Szapołowska).

Gwiazda przyznała jakiś czas temu, że nie miała wątpliwości, czy zagrać w tym serialu.

– Rolę zaproponował mi mój wielki przyjaciel Michał Kwieciński. Miałam pewność, że jeśli propozycja pochodzi od niego, to będzie to dobry, wartościowy serial – powiedziała Figura. I dodała, że zależało jej też na tym, aby ugruntować swoją pozycję w polskim show-biznesie. – Do teatrów i kin przychodzą tylko niektórzy ludzie, a serial ma dużo większy zasięg – podsumowała. Katarzyna Figura nie ukrywa, że praca na planie serialu była dla niej wielką przyjemnością.

– Zagrałam przecież siostrę Anny, w którą wciela się wspaniała aktorka Grażyna Szapołowska. Miło jej było trochę podokuczać – mówiła aktorka.

Niestety, serial "Rezydencja" nie będzie mieć kontynuacji, bo nie osiągnął satysfakcjonujących wyników oglądalności. Ale fani urody i talentu Kasi Figury nie mają powodów do narzekań, bo już wkrótce będą mogli ją podziwiać w serialu „Komisarz Alex”, w którym zagra Elżbietę Wernerową.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Scarlett Johansson. Nawet ona ma cellulit

d1q84ak
d1q84ak
d1q84ak