Trwa ładowanie...
d4lohck

Rewolucja we Wrocławiu nie zapowiada się dobrze. Sytuacja zawisła na włosku

Magda Gessler we wrocławskim lokalu nie ukryje irytacji, a właściciel zwątpi w sens dalszego udziału w show. Oj, będzie się działo!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Magdzie Gessler puszczą nerwy
Magdzie Gessler puszczą nerwy (Facebook.com)
d4lohck

Tym razem Magda Gessler odwiedzi wrocławską restaurację "Kwadratowy talerz", znajdującą się w niedużej odległości od centrum miasta. Wspólnicy, Szymon i Jarek, lokal przejęli po poprzedniej właścicielce trochę za sprawą zrządzenia losu. Szymon prowadził hurtownię fryzjerską i właśnie jego klientka zaproponowała mu przejęcie restauracji, która sprawiała jej problemy.

Chęci były wielkie, ale możliwości dużo mniejsze. Szymon miał dość prostych dań gotowanych przez absolwenta technikum gastronomicznego, Jarka, a goście (oprócz garstki stałych klientów) mimo domowej oferty, woleli stołować się gdzie indziej. Na pomoc przyszła Magda Gessler, ale zamiast wiru pracy, właścicieli pochłonęły sprzeczki z nią. – Pan jest histerykiem i pieniaczem! – zagrzmi restauratorka. – Na początku chciałem, żeby pani tu przyjechała, ale teraz to już nie chcę – odgryzie się właściciel, a rewolucja zawiśnie na włosku. Jaki będzie finał? Jedno jest pewne, w najnowszym odcinku "Kuchennych rewolucji" będzie się działo!

d4lohck

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4lohck

Podziel się opinią

Share
d4lohck
d4lohck