Trwa ładowanie...
d40zs97

Rewolucja w "Milionerach". Zawodnicy dostali czwarte koło ratunkowe

Z okazji 20-lecia emisji programu na Wyspach Brytyjskich, producenci przygotowali dla zawodników niemałą niespodziankę. Mogą oni korzystać ze specjalnego pytania do prowadzącego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Hubert Urbański, prowadzący polską edycję "Milionerów"
Hubert Urbański, prowadzący polską edycję "Milionerów" (Materiały prasowe, Fot: Cezary Piwowarski/TVN)
d40zs97

"Milionerzy" są jednym z nielicznych formatów, który cieszy się niezmienną popularnością na całym świecie. Do tej pory gracze mieli do dyspozycji trzy koła ratunkowe, które wielokrotnie umożliwiały im większe wygrane. Jednak Brytyjczycy poszli o krok dalej. Prócz pytania do publiczności, telefonu do przyjaciela oraz pół na pół wprowadzili czwarte, specjalne koło - pytanie do prowadzącego.

Jest ono dość ryzykowne, ponieważ po przeczytaniu pytania, nie widzi on na ekranie poprawnej odpowiedzi, a zatem zawodnik opiera się wyłącznie na jego wiedzy. Zmianą w formule programu nie jest zachwycony Jeremy Clarkson, prowadzący brytyjskich "Milionerów".

"Wyobraź sobie, że ktoś gra o 125 tysięcy funtów i prosi cię o pomoc, a ty nie masz pojęcia co odpowiedzieć. Totalny wstyd" - mówił w jednym z wywiadów.

d40zs97

Na razie nie mamy informacji, czy nowe koło stopniowo będzie wprowadzane w innych krajach. Jedno jest pewne, Hubert Urbański z całą pewnością odczuwałby większy stres.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d40zs97

Podziel się opinią

Share

d40zs97

d40zs97