Trwa ładowanie...

Resich-Modlińska wraca na wizję? Świetnie wygląda...

Resich-Modlińska wraca na wizję? Świetnie wygląda...Źródło: AKPA
d2jwj9h
d2jwj9h

[

]( http://www.fakt.pl )

d2jwj9h

Alicja Resich-Modlińska (58 l.) od dawna marzy, by wrócić na wizję w wielkim stylu. Teraz wreszcie będzie miała okazję.

Jak się plotkuje, szefowa „Pytania na śniadanie” tworzy obecnie nowy popołudniowy program specjalnie dla... siebie. Czy widzowie znowu ją pokochają?

Telewidzowie z pewnością pamiętają „Wieczór z Alicją”, jeden z pierwszych polskich talk-show, prowadzony przez prezenterkę ponad piętnaście lat temu. Potem w RTL7 była z Wojciechem Cejrowskim (47 l.) gospodynią programu „Piękna i bestia”. I choć później też pojawiała się od czasu do czasu w telewizji, to jednak skupiła się raczej na działalności poza kamerami. Była redaktor naczelną „Gali”, ma własną agencję produkcyjną, wreszcie objęła funkcję szefowej porannego pasma w TVP 2.

Jednak najwidoczniej pani Alicja zatęskniła za światłami kamer. Jak się plotkuje w gmachu na ulicy Woronicza w Warszawie, prezenterka chce już wkrótce wrócić w wielkim stylu. Resich-Modlińska przygotowuje nowy, popołudniowy format programu. I choć jej współpracownicy nie mają wątpliwości, kto go poprowadzi, ona sama na razie wypowiada się dyplomatycznie. – Zamierzamy pracować z osobami znanymi już z „Pytania na śniadanie”, choć o konkretnych nazwiskach jeszcze nie mogę mówić – powiedziała Faktowi pani Alicja. Widzowie z pewnością nie mieliby nic przeciwko, by zobaczyć znowu gwiazdę sprzed lat. Tym bardziej, że przecież prezenterka wygląda dziś rewelacyjnie!

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Stanisława Ryster: Jestem zupakiem!

d2jwj9h
d2jwj9h

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jwj9h