Trwa ładowanie...

Reporterka odkryła, że ma raka. Diagnozę postawił widz

Victoria Price dostała e-mail od zaniepokojonej fanki, który najprawdopodobniej uratował jej życie. Kobieta, która oglądała dziennikarkę na ekranie, zdiagnozowała u niej nowotwór.

Share
Victoria Price, dziennikarka, której widz uratował życie
Victoria Price, dziennikarka, której widz uratował życieŹródło: Instagram
d1jopoy

O tej niezwykłej historii Victoria Price, dziennikarka lokalnej stacji WFLA News na Florydzie, opowiedziała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Reporterka, która w ostatnim czasie relacjonowała wydarzenia związane z pandemią koronawirusa w Tampa Bay, przyznała, że uważnie oglądająca ją na ekranie kobieta, uratowała jej życie. Telewidzkę zaniepokoił guzek widoczny na szyi Price. Ponieważ u kobiety w przeszłości także wykryto guza tarczycy, ostrzegła reporterkę, wysyłając do niej krótką wiadomość e-mail.

"Cześć, właśnie widziałam twój materiał. To, co mnie niepokoi, to guzek na twojej szyi. Proszę, sprawdź tarczycę. Przypomina mi guzek na mojej szyi. Mój okazał się nowotworem. Dbaj o siebie" - napisała.

d1jopoy

Na szczęście dziennikarka poważnie potraktowała sugestię widza i skontrolowała zgrubienie u lekarza. Jak się okazało, także w jej przypadku guzek okazał się chorobotwórczy. Za kilka dni Victorię Price czeka zabieg usunięcia go wraz z częścią węzłów chłonnych. Jak ujawniła dziennikarka, lekarze podkreślają, że szybka diagnoza daje jej duże szanse na wyleczenie.

"Lekarze mówią, że nowotwór rozprzestrzenia się powoli. Mam nadzieję, że będzie to mój pierwszy i ostatni zabieg" - napisała na Twitterze, dodając, że obecnie chemioterapia nie jest brana pod uwagę.

Dzieląc się swoją niezwykłą historią, Victoria Price podkreślała, że oglądająca ją kobieta ostrzegła ją zupełnie bezinteresownie, ale dzięki tej reakcji najprawdopodobniej uratowała jej życie. Jak przyznała reporterka, w ostatnim czasie nie myślała zbyt wiele o swoim zdrowiu. "Nie zadzwoniłabym do lekarza, gdybym nie dostała tego e-maila" - powiedziała.

d1jopoy

"'Zawsze po twojej stronie' - to nie jest tylko hasło telewizji WFLA, ale i nasz kamień węgielny. Ostatnio jednak role się odwróciły i to widz był po mojej stronie. Nie mogę być bardziej wdzięczna" - podsumowała Price.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1jopoy

Podziel się opinią

Share
d1jopoy
d1jopoy