Top of the Top Festival 2023. Reni Jusis wciąż zachwyca. Rozbujała Operę Leśną

Reni Jusis w Sopocie
Reni Jusis w Sopocie
Źródło zdjęć: © East News | Wojciech Strozyk/REPORTER

23.08.2023 22:44, aktual.: 23.08.2023 23:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Lata lecą, a Reni Jusis nadal wie, jak porządnie rozkręcić imprezę. Na scenie Opery Leśnej dała energetyczne show i zachwyciła formą. Bez dwóch zdań, jest jak dobre wino!

Reni Jusis była jedną z gwiazd trzeciego dnia Top of the Top Festival. Wstąpiła w koncercie "Great Moments", w którym ze sceny płynęły ulubione piosenki Polaków. Nie mogło więc zabraknąć Reni, której hity na przełomie lat 90 i 00. królowały niemal na wszystkich dyskotekach.

Piosenkarka wkroczyła na scenę ze swoim największym hitem "Kiedyś cię znajdę". Wykonała go jednak nie sama, ale razem, jak sama powiedziała, z największą inspiracją - Kayah. Na tym niespodzianki się nie skończyły.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Później zaśpiewała szczególną wersję "It's not enough" - tym razem w duecie z Mery Spolsky, a nawet w trio, bo w finale dołączyła do nich Kayah. Żywiołowa trójka dobitnie pokazała, co znaczy prawdziwa siła kobiet.

Nie da się ukryć, że Reni zrobiła tego wieczora niemałe wrażenie. Nie tylko formą wokalną, ale i formą fizyczną. Wystąpiła w kanarkowym kombinezonie dokładnie opinającym jej szczupłą sylwetkę i niewątpliwie czuła się w tej stylizacji doskonale.

Nie da się ukryć, że nadal zachwyca promienną, dziewczęcą wręcz energią. I trudno uwierzyć, że... w przyszłym roku skończy 50 lat! Nadal wie, co to dobra impreza i dobre show!

Reni Jusis w Sopocie
Reni Jusis w Sopocie© East News | Pawel Wodzynski
Reni Jusis w Sopocie
Reni Jusis w Sopocie© East News | Pawel Wodzynski
Reni Jusis w Sopocie
Reni Jusis w Sopocie© East News | Pawel Wodzynski
Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także