Trwa ładowanie...
d1oa3jo

"Remontuj z Disickiem": kolejna osoba bogaci się na sławie Kardashianek!

Dziś rodzina Kardashianów to świetnie funkcjonująca maszyna do zarabiania pieniędzy. Każdy, kto miał z nią styczność i ma głowę na karku, będzie potrafił to wykorzystać! Nawet Scott Disick, ojciec dzieci Kourtney.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Remontuj z Disickiem": kolejna osoba bogaci się na sławie Kardashianek!
(Materiały prasowe)
d1oa3jo

Dlaczego nawet? Przez lata nie potrafił udowodnić, że jest poważnym mężczyzną, który potrafi zapewnić być rodzinie. Mimo zapewnień, że kocha Kourtney, rozstawali się i schodzili wielokrotnie. Ostatecznie nie są razem, ale Scott wciąż jest częścią rodziny. Teraz dostał własny program.

Scott Disick zadebiutuje w roli prowadzącego reality-show "Remontuj z Disickiem". Serial przedstawi działalność Scotta polegającą na kupowaniu i sprzedaży domów oraz projektowaniu wnętrz. Zobaczymy, jak Scott i jego zespół sprzedają luksusowe nieruchomości w Los Angeles, a także przekształcają wnętrza domów swoich sławnych znajomych. Wraz z byłą gwiazdą pop, a obecnie guru architektury wnętrz Willą Ford, najlepszym przyjacielem i partnerem biznesowym Bennym Luciano, porywczym wykonawcą Mikim Moorem oraz trzymającą ich wszystkich w ryzach asystentką Lindsay Diamond, Scott przeżyje wzloty i upadki towarzyszące remontom. Ich marzenia staną się rzeczywistością, a widzowie odkryją, że dla Scotta nie ma rzeczy niemożliwych.

Kto za tym wszystkim stoi? Nie mylicie się: Kris Jenner, czyli mama-menadżerka jest priducentem show.

d1oa3jo

Remontuj z Disickiem - emisja w sobotę od 11 sierpnia o 22:00 na kanale E! Entertainment.

ROYALLY FLIPPED -- Pictured: -- (Photo by: Evans Vestal Ward/E! Entertainment) Materiały prasowe
ROYALLY FLIPPED -- Pictured: -- (Photo by: Evans Vestal Ward/E! Entertainment) (Materiały prasowe)
d1oa3jo

Podziel się opinią

Share
d1oa3jo
d1oa3jo