Trwa ładowanie...

Remigiusz o krok od miliona. Kto jeszcze miał taką szansę w "Milionerach" i ją zmarnował?

Dawno nie było takich emocji! Już dziś o 20:55 uczestnik show stanie przed szansą zostania milionerem! Remigiusz w poprzednich odcinkach szedł jak burza i nie pozostawiał wątpliwości, że jest twardym zawodnikiem. Widzowie zwariowali na jego punkcie! Zanim jednak genialny gracz dostanie swoją szansę, zobaczmy, jak radzili sobie inni uczestnicy przy pytaniu o milion. Choć na fotelu przed Urbańskim usiadły setki uczestników, to główną nagrodę zgarnął tylko jeden. Jak wyglądały poprzednie potyczki o fortunę?

Remigiusz o krok od miliona. Kto jeszcze miał taką szansę w "Milionerach" i ją zmarnował?Źródło: Twitter
d35j6ti
d35j6ti

W najnowszej edycji programu o główną nagrodę grano zaledwie dwa razy, sześć razy o pół miliona. Jednak nie oznacza to jeszcze, że uczestnicy wygrywali. Wysoka stawka i stres sprawiały, że ci albo się wycofywali, albo odpowiadali błędnie.

W wiosennym wydaniu "Milionerów" jako pierwsza pytanie za milion usłyszała Sonia Ciuk. Kobieta nie znała odpowiedzi i zrezygnowała z gry. Zabrała ze sobą 500 tys. zł. Tak duże pieniądze wpadły też w ręce Kingi Rusin i Piotra Kraśki. Wygraną przekazali na rzecz Fundacji TVN "Nie jesteś sam".

Jedynym zwycięzcą "Milionerów" jest, jak do tej pory, Krzysztof Wójcik ze Szczecina. Mężczyzna poprawnie odpowiedział na pytanie warte milion złotych nieco ponad 7 lat temu, w marcu 2010 r. A brzmiało ono: "Z gry na jakim instrumencie słynie Czesław Mozil". Zaproponowano mu następujące odpowiedzi: A: na kornecie, B: na akordeonie, C: na djembe, D: na ksylofonie. Muzyk, a zarazem juror "X-Factora" gra oczywiście na akordeonie.

d35j6ti

Był to dziesiąty raz, gdy w historii "Milionerów" padło pytanie za milion. Pół roku później program zdjęto z anteny. Miejmy nadzieję, że kolejna tak duża wygrana nie przyczyni się do decyzji o rezygnacji z bardzo lubianego formatu.

W najnowszym wydaniu show Sonia Ciuk musiała zmierzyć się z pytaniem: "Wątróbka z cebulką (...) jest zakąską doskonałą. Aby ją przyrządzić, należy kupić samochód i pędzić nim póty, aż się kogoś przejedzie". To Lem i... Odpowiedzi brzmiały: A. "Solaris", B. "Opowieści o pilocie Pirxie", C. "Dyktando, czyli...", D. "Szpital przemienienia". Prawidłową była odpowiedź C.

Sonia nie została milionerką. Może uda się to Remigiuszowi Skubiszowi? Pracownik działu IT 16 października usłyszy pytanie za milion. Do tej pory w programie radził sobie świetnie. Wciąż ma do wykorzystania koło ratunkowe, a konkretnie pytanie do publiczności.

d35j6ti

Pytanie za pół miliona brzmiało: W 1971 r. psycholog Philip Zimbardo przeprowadził eksperyment symulujący:
A. życie rozbitków na wyspie, B. życie w więzieniu, C. przebywanie w kosmosie, D. odbijanie zakładników. Remigiusz odpowiedział dobrze: B.

Twitter
Źródło: Twitter

A wy znaliście odpowiedź? Będziecie oglądać "Milionerów" i grę Remka o najwyższą wygraną? Pełen emocji odcinek zacznie się na TVN-ie w poniedziałek o 20:55. Chcecie oglądać w internecie? Zajrzyjcie TUTAJ.

ZOBACZ TAKŻE: Hubert Urbański o kulisach nowych "Milionerów"

WP.PL
Źródło: WP.PL
d35j6ti
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35j6ti