Trwa ładowanie...
szymon hołownia
08-09-2010 11:14

Religia.tv: program z "Gościem Niedzielnym", mniej Szymona Hołowni

Religia.tv: program z "Gościem Niedzielnym", mniej Szymona HołowniŹródło: AKPA
d1pajry

W jesiennej ramówce Religia.tv znajdą się cztery nowe programy, w tym cykl wywiadów współtworzony z "Gościem Niedzielnym". Na antenie pozostaje program “Ludzie na walizkach” Szymona Hołownii, ale nie będzie już jego drugiego talk-show.

Pierwsza nowość – program “Gość Niedzielny w Religia.tv” - to wspólny projekt stacji i tygodnika “Gość Niedzielny” pomyślany jako element strategii marketingowej kanału. Religia.tv chce bowiem skorzystać z pozycji tytułu, który ma najwyższą sprzedaż w segmencie tygodników opinii (więcej na temat liderowania “Gościa Niedzielnego”), dla “GN” to kolejny sposób dotarcia do czytelników”. Program ten składać się będzie z 12 wywiadów emitowanych w niedziele, poprzedzonych materiałem wprowadzającym na łamach magazynu. Gośćmi dziennikarza Religia.tv Macieja Gajka będą naukowcy i politycy z całego świata, którzy przedstawią swoje poglądy na obecność religii i etyki w każdej dziedzinie życia.

Gajek jesienią poprowadzi też program “Piąta strona nieba”, w którym rozmawiać będzie o otaczającej nas rzeczywistości z przedstawicielami różnych religii i kościołów. W każdym odcinku pojawi się także przegląd prasy, przygotowywany przez dziennikarzy telewizyjnych (m.in. Pawła Płuskę z “Faktów” TVN) pod kątem tematów religijnych. Raz w miesiącu program będzie nagrywany w Brukseli, gdzie reprezentanci różnych wyznań przedstawią swoje poglądy z perspektywy stolicy Unii Europejskiej (tutaj znajdzie się przegląd prasy Beaty Płomeckiej z Polskiego Radia). Emisja w niedziele o 13.00.

Kolejne dwie jesiennej nowości: to „Biblijna lekcja reIigii” (cykl audycji na temat wiedzy biblijnej, emisja w dni powszednie o 19.30) oraz “Tego dnia” (multimedialne kalendarium najciekawszych wydarzeń religijnych, społecznych, politycznych, kulturalno – artystycznych, emisja w dni powszednie o 6.30, a w weekendy – o 7.20).

d1pajry

Na antenie pozostają programy “Rozmównica” i “Kulturoskop” oraz talk-show szefa programowego Religia.tv Szymona Hołownii “Ludzie na walizkach”. W jesiennej ramówce nie będzie natomiast nowych odcinków także prowadzonego przez Hołownię programu “Bóg w wielkim mieście”. - Nie wykluczam, że “Bóg w wielkim mieście”, lub inny program o charakterze talk - show wróci jeszcze na antenę Religia.tv. W tej chwili chcę jednak skoncentrować się na jednym projekcie. “Ludzie na walizkach” to jedna z najważniejszych przygód w moim dziennikarskim życiu - mówi nam Szymon Hołownia.

Jesienna ramówka kanału rusza 18 września br. W październiku stacja ma wystartować z kampanią reklamową, która obejmie telewizję, prasę i internet.

[

]( http://www.wirtualnemedia.pl )

d1pajry

Zobacz także:

[

Jurorzy poza godzinami pracy ]( http://teleshow.pl/gid,12148540,img,12150567,kat,1024837,title,Jurorzy-poza-godzinami-pracy,galeria.html )
[

Nie uwierzycie, jak Monika Olejnik wyglądała 20 lat temu! ]( http://teleshow.pl/gid,12135614,img,12135695,kat,1024837,title,Nie-uwierzycie-jak-Monika-Olejnik-wygladala-20-lat-temu,galeria.html )
[

Agnieszka Szulim przed laty ]( http://teleshow.pl/gid,12142075,img,12142266,kat,1024837,title,Agnieszka-Szulim-przed-laty,galeria.html )
[

Rusin: Miło na planie, g...no na ekranie! ]( http://teleshow.pl/gid,12141656,img,12141719,kat,1024837,title,Rusin-Milo-na-planie-gno-na-ekranie,galeria.html )

d1pajry
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1pajry