Trwa ładowanie...

Rekordowa widownia "Jednego z dziesięciu". Tak dobrze nie było od kilku lat

Decyzja Telewizji Polskiej o przeniesieniu teleturnieju "Jeden z dziesięciu" z anteny TVP2 do TVP1 okazała się świetnym posunięciem. Jak poinformował portal Wirtualnemedia.pl. Widownia programu wzrosła prawie o 1 mln osób.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Rekordowa widownia "Jednego z dziesięciu". Tak dobrze nie było od kilku latŹródło: Youtube.com
d2evslc

TVP o swojej decyzji poinformowało widzów "Wiadomości" w minioną niedzielę. Natomiast program zadebiutował na antenie TVP1 zaledwie dzień później. Czym były podyktowane nagłe zmiany? Jak czytamy w serwisie, nadawca przychylił się do próśb widzów "Korony Królów", którzy chcieli, by program prowadzony przez Tadeusza Sznuka był emitowany w Jedynce bezpośrednio po serialu.

Radości nie kryje Jacek Kurski, który uważa, że nowy rozkład programów w TVP1 jest skrojony na miarę potrzeb widzów.

- Jest to zbieżne z naszą ogólną strategią profilowania kanałów oraz z naszą intuicją, że teleturniej jest klasycznym programem jedynkowym: misyjnym, wiedzowym, skierowanym do szerokiej publiczności. Dzięki temu mamy w TVP1 spójną i pełną ofertę od „Teleexpresu” do „Wiadomości”, a publiczność nie musi szukać swoich ukochanych pozycji w innych kanałach – powiedział w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl

d2evslc

W tym przypadku radość jest również policzalna. Według informacji portalu średnia widownia pierwszego odcinka emitowanego w TVP1 wyniosła 2,89 mln osób. Natomiast „Jeden z dziesięciu” emitowany w TVP2 oglądały średnio 2 mln osób. Widownia programu wzrosła prawie o 1 mln osób. Jak poinformowała Telewizja Polska, jest to najwyższa widownia od 26 lutego 2009 r.

"Jeden z dziesięciu" jest emitowany na antenie TVP1 od poniedziałku do piątku o 18:55

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2evslc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2evslc