Trwa ładowanie...

Rekord na Facebook'u - "Must be the music" ma już ponad 275 tysięcy użytkowników!

Share
Rekord na Facebook'u - "Must be the music" ma już ponad 275 tysięcy użytkowników!
Źródło: Polsat
d17ae8y

Gigantycznym sukcesem okazuje się fan page programu "Must be the music" na Facebook’u, którego liczba użytkowników przekroczyła właśnie 275 tys. fanów, i wciąż rośnie. Program wywołuje ogromne zaangażowanie użytkowników, co przekłada się na popularność profilu naszego show.

W trakcie pierwszej edycji "Must be the music" tzw. "lajkowicze" profilu co tydzień oddawali na swoich ulubieńców średnio 220 tys. głosów (łącznie ponad 2 mln głosów oddanych). Ponad 100 tys. użytkowników dziennie komentowało na bieżąco wydarzenia w programie, a na „Tablicy” fani pozostawili ponad 1 mln 650 tys. wpisów. W samych tylko grupach dyskusyjnych zebranych wokół uczestników show przewinęło się ponad 25 tys. internautów.

Dla porównania, inne telewizyjne produkcje pozostają daleko w tyle: "X Factor" - zgromadził ponad 53 tys. użytkowników, "Top model" - ma ponad 95 tys., czy "Mam talent" - do tej pory zdobył jedynie niecałe 88 tys. użytkowników.

d17ae8y

Program “Must be the music” stawia na ludzi uzdolnionych muzycznie, którzy śpiewają i grają – którzy po prostu są muzyką. Dlatego szukamy zespołów: pop, rock, blues, folk, metal, wokalistów, chórów, kapel ludowych, orkiestr i instrumentalistów, czyli wszystkich, którym w duszy gra muzyka. Możesz wystąpić z własną kompozycją lub coverem. Nie ważne ile masz lat, jak wyglądasz - najważniejsze, że żyjesz muzyką i tylko ona nadaje twojemu życiu sens.

"Must be the music" jest nowatorski w stosunku do innych talent show, gdyż daje szansę wykonawcy stać się znanym nie tylko w telewizji, ale i w internecie - już od pierwszych minut programu.

Druga edycja popularnego talent show już jesienią w Telewizji POLSAT - poprowadzą ją Paulina Sykut i Maciej Rock. W jury zasiądą ponownie: Kora, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba i Wojtek Łozowski .

Przed nami jeszcze 6 castingów - odbędą się w poszczególnych miastach:

w najbliższy weekend:
. 18.06 – w Rzeszowie ( Zespół Szkół Muzycznych nr 1., ul. Chopina 32 )
· 19.06 – w Krakowie ( Nowohuckie Centrum Kultury, Al. Jana Pawła II 232 )

d17ae8y

kolejne:
· 25.06 – w Poznaniu ( Międzynarodowe Targi Poznańskie, paw. 14B., ul. Głogowska 14 )
· 26.06 – we Wrocławiu ( Regionalne Centrum Turystyki Biznesowej, ul. Wystawowa 1a )
· 2.07 – w Gdańsku ( Gospoda Gdańska, ul. Rajska 6 )
· 3.07 – w Olsztynie ( Hotel MANOR, ul. Kanarkowa 47 ).

** Pierwsza edycja muzycznego show zakończyła się olbrzymim sukcesem - główną nagrodę, czyli 100 tys. złotych oraz występ podczas tegorocznego Sopot TOPtrendy Festiwal zdobył olsztyński zespół Enej. W ścisłym finale głosami widzów Enej pokonał wokalistę z Filipin - Conrado Yaneza i młodego utalentowanego skrzypka Tomasza Dolskiego. W czasie nadawania programu Telewizja POLSAT była zdecydowanym liderem w grupie komercyjnej 16-49.

Średnia oglądalność 10 odcinków show, w grupie komercyjnej 16-49 wyniosła - 27,4% (dane Nielsen Audience Measurement), dając Telewizji POLSAT pozycję lidera sobotniego wieczoru. Średnia oglądalność odcinka wyniosła prawie 3,5 mln widzów.

Muzyczne talent show „Must be the music” powstało na licencji amerykańskiej firmy Shine International i brytyjskiej wersji formatu "Must be the music". „Must be the music” to pierwszy talent show, w którym za pomocą Facebooka uczestnicy i widzowie mogli wejść tak silnie w interakcje.

d17ae8y

Producentem na zlecenie Telewizji POLSAT jest firma Intergalactic.

* W tym temacie: Must Be The Music*

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d17ae8y

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17ae8y
d17ae8y