Trwa ładowanie...

"Reguły gry": Twórcy serialu "Usta Usta" kręcą nowy sitcom

Share
"Reguły gry": Twórcy serialu "Usta Usta" kręcą nowy sitcom
Źródło: TVN
d1xh8mj

W pierwszych dniach grudnia br. rozpoczną się zdjęcia do polskiej adaptacji amerykańskiego sitcomu "Rules of Engagement". Serial pod nazwą *"Reguły gry" pojawi się na antenie naziemnego kanału TVN 7 - podały Wirtualnemedia.pl.*

Stacja zamierza nakręcić 15 odcinków komediowej produkcji opowiadającej o relacjach łączących kilku przyjaciół, wśród których jest para małżeńska, para narzeczonych i singiel.

d1xh8mj

Serial reżyserować będzie Bartosz Ignaciuk, który był reżyserem formatującym serial TVN "Usta Usta". Umowy z aktorami są w tej chwili finalizowane. Za produkcję serialu TVN odpowiadać będzie samodzielnie.

"Reguły gry" widzowie Siódemki obejrzeć będą mogli w przyszłym roku. Kanał TVN 7 dotąd nie pokazywał polskich seriali specjalnie przygotowanych na jego antenę, ale od jesieni ub.r. nie jest dostępny tylko satelitarnie i kablowo, ale nadaje też na drugim multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej. Dzięki temu docelowo będzie docierać on do ponad 97 proc. gospodarstw domowych w Polsce.

Amerykańska telewizja CBS sitcom "Rules of Engagement" pokazuje od 2007 roku, obecnie nadawany jest już szósty sezon. W Polsce serial można oglądać na antenie Comedy Central, w przeszłości nadawał go też Polsat.

Zobacz także:

d1xh8mj

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

CICHOPEK ROZSTAJE SIĘ Z HAKIELEM! TO NIE BYŁ ZWIĄZEK IDEALNY… ]( http://aleseriale.pl/gid,8820,fototemat.html )
[

SOCHA TOPLES! NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ GWIAZD ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )
[

BRODZIK WYGLĄDA FATALNIE. PO CO TO ZROBIŁA?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8695,img,281416,fototemat.html )

d1xh8mj

Podziel się opinią

Share
d1xh8mj
d1xh8mj