Trwa ładowanie...

Reedycja soundtracku do "Miasteczka Twin Peaks"

Share
Reedycja soundtracku do "Miasteczka Twin Peaks"
d2kadba

10 sierpnia rozpocznie się sprzedaż winylowej reedycji ścieżki muzycznej do serialu "Miasteczko Twin Peaks".

Wydawnictwo wzbogacono o teksty i notki kompozytora Angelo Badalamentiego. Całość ozdobiona jest okładką projektu Sama Smitha zaaprobowaną przez Davida Lyncha. Sama analogowa płyta jest w kolorze wyjątkowo dobrej kawy, co oczywiście jest nawiązaniem do agenta Coopera i jego ulubionego napoju.

d2kadba

Szczegóły można znaleźć pod tym adresem.

Oto tracklista:
"Twin Peaks Theme"
"Laura Palmer's Theme"
"Audrey's Dance"
"The Nightingale"
"Freshly Squeezed"
"The Bookhouse Boys"
"Into the Night"
"Night Life in Twin Peaks"
"Dance of the Dream Man"
"Love Theme From Twin Peaks"
"Falling"

Przypomnijmy, że nowe odcinki "Miasteczka Twin Peaks" realizuje stacja Showtime. Do produkcji wracają Mädchen Amick, David Duchovny, Sherilyn Fenn, Sheryl Lee, Kyle MacLachlan, Everett McGill czy Wendy Robie.

Ponadto w nowym cyklu wystąpią Monica Bellucci, Jim Belushi, Michael Cera, Richard Chamberlain, Laura Dern, Ashley Judd, Jennifer Jason Leigh, Berenice Marlohe, Tim Roth, Amanda Seyfried, Naomi Watts oraz polska aktorka Karolina Wydra.

d2kadba

Udział potwierdziło też kilkoro muzyków, w tym Sky Ferreira, Trent Reznor z żoną Mariqueen, Sharon Van Etten czy Eddie Vedder z Pearl Jam, a także Julee Cruise, czyli wokalistka, która wykonała piosenkę przewodnią do oryginalnej produkcji - "Falling" (do sprawdzenia tutaj)
. Na ekranie pojawi się również młoda tancerka Madeline Zima znana z teledysków Sii.

Za kamerą ponownie staje David Lynch. W realizacji bierze też udział współtwórca oryginalnego serialu, Mark Frost. Premiera planowana jest na 2017 rok.

d2kadba

Podziel się opinią

Share
d2kadba
d2kadba