Trwa ładowanie...

Redakcje TVN24 pracują rotacyjnie. Wszystko przez koronawirusa

Redakcje newsowe TVN24 ze względu na rosnącą liczbę zarażeń koronawirusem w kraju będą pracowały w trybie rotacyjnym.

Redakcje TVN24 pracują rotacyjnie. Wszystko przez koronawirusaŹródło: ONS.pl
d3mt8kv

- Wprowadzone zmiany mają na celu zapewnienie wszystkim pracownikom i współpracownikom dobrych warunków do pracy, a jednocześnie utrzymanie ciągłości pracy anteny TVN 24 - przekazała serwisowi press.pl, Katarzyna Issat, szefowa ds. komunikacji korporacyjnej TVN Discovery Polska.

Dodała również, że znacząco ograniczono liczbę zapraszanych do studia gości. W środę Monika Olejnik poprowadzi "Rozmowę o 7:30", której do tej pory gospodarzem był Konrad Piasecki. Dziennikarka będzie też gospodynią programów "Tak jest" i "Kropka nad i". Tak będzie przez kolejne trzy dni.

ZOBACZ: Monika Olejnik w białej "podomce" przemierza ulice Warszawy

Potem wszystkie te programy poprowadzi Piasecki, a po nim Andrzej Morozowski. Pracownicy zostali podzieleni na mniejsze zespoły, aby w przypadku zakażenia się wirusem kogoś z jednego zespołu inne osoby nie miały z nim kontaktu.

d3mt8kv

Katarzyna Issat zapewnia, że są to zmiany profilaktyczne.

TVN wprowadził też specjalne procedury weryfikacji gości odwiedzających budynki stacji. Istnieje możliwość dezynfekcji rąk przy wejściach, wyłączono też suszarki do rąk.

Redakcja press.pl nieoficjalnie dowiedziała się, że gdyby zabrakło pracowników, to w niektórych programach mogą być emitowane materiały archiwalne.

Od 9 marca TVN24 emituje program "Koronawirus. Raport", w którym specjaliści odpowiadają na najbardziej nurtujące pytania.

d3mt8kv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3mt8kv