Rebel Wilson kontynuuje swoją metamorfozę. Schudła niemal 20 kilogramów!

Tak wyglądała Rebel w 2014 roku
Tak wyglądała Rebel w 2014 roku
Basia Żelazko

28.08.2020 19:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aktorka właśnie opublikowała zdjęcie w pięknej, podkreślającej ciało sukience. Jej Instagram aż się rozgrzał od komplementów!

Australijska aktorka na początku 2020 roku otwarcie przyznała, że zaczyna walkę o szczuplejszą sylwetkę i zdrowszy styl życia. Postawiła sobie cel: osiągnąć wagę 75 kilogramów do końca 2020 roku. Widać, że jest na dobrej drodze, by spełnić swoje marzenie.

Właśnie opublikowała zdjęcie w pięknej kobaltowej sukience podkreślającej sylwetkę. Była w pełnym makijażu i miała grzywkę nieco wyszczuplającą twarz, ale bez tych zabiegów efekty byłby także widoczne gołym okiem!

Wilson podziękowała fanom za słowa uznania i przyznała, że wieczór wcześniej miała chwilę słabości. Już sięgała po słodycze, ale silna wola wygrała i ostatecznie Rebel umiliła sobie wieczór... butelką wody.

Aktorka zatrudniła australijskiego trenera osobistego, który promuje stawianie sobie długoterminowych celów. "Nie zmienisz swojego ciała w dwa miesiące. To podróż, która trwa już zawsze" - przekonuje Jono Castano.

Rebel swoją podróż nazywa "Rokiem dla zdrowia", zostało jej jeszcze 8 kilogramów do zrzucenia i cztery miesiące walki. Oczywiście najtrudniejsze dopiero przed nią: utrzymać efekt tak ciężkiej pracy.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (51)
Zobacz także