Rebekah Shelton z "Big Brothera" jednak żyje! "Osoba, która chce zniszczyć moje szczęście, zapłaci za to!"

W piątek w mediach pojawiły się informacje, że nie żyje 32-letnia uczestniczka brytyjskiej edycji "Big Brothera". Informacje te okazały się nieprawdziwe!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rebekah Shelton
Rebekah Shelton (ITV)
WP

"Big Brother" to reality show, które cieszy się ogromną popularnością i ma rzesze fanów na całym świecie. Z pewnością jedną z największych gwiazd brytyjskiej edycji była Rebekah Shelton, która wystąpiła tam w 2009 r. jako Rodrigo Lopes. Dziewczyna zmieniła płeć i już na antenie opowiadała, że nie czuje się dobrze w swoim ciele. To mogło się przyczynić do tego, że Rebekah stała się tak znana.

W piątek, 12 stycznia, pojawiły się informacje, że dziewczyna zmarła w wieku 32 lat. Nie podano jednak przyczyny śmierci, a na Twitterze pojawił się wpis, który podobno został opublikowany przez rodzinę gwiazdy.

- Jest nam niezmiernie przykro poinformować, że nasza wspaniała i kochana Rebekah niespodziewanie zmarła w środę w nocy. Prosimy o uszanowanie prywatności rodziny w tych trudnych dla nich chwilach.

WP

Okazuje się jednak, że dziewczyna żyje i ma się dobrze. Rebekah postanowiła sprostować informacje na swój temat za pomocą Twittera. Dodała post, w którym wyjaśniła, że jej prawnicy już zajmują się całym zamieszaniem.

- Nie umarłam! Proszę przestańcie powielać tego newsa. Mój prawnik już nad tym pracuje, a osoba, która chce zniszczyć moje szczęście, zapłaci za to! - napisała Shelton.

Myślicie, że dziewczyna wygra sprawę?

WP

ZOBACZ TAKŻE: Piotr Lato z "Big Brothera" śpiewa w "Dzień Dobry TVN"

WP

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

WP
Polub WP Teleshow
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP