Trwa ładowanie...

Rebecca Rosen: każdy może rozmawiać z duchami. Odkryła kulisy bycia medium

Rebecca Rosen od ponad dwóch dekad uważa się za ambasadorkę materialnego świata ze światem duchów, aniołów i wniebowziętych mistrzów. Aby umówić się z nią na sesję, niektórzy czekają po trzy lata.

Share
Rebecca Rosen: każdy może rozmawiać z duchami. Odkryła kulisy bycia medium
Źródło: Getty Images
d3aembn

Medium, autorka bestsellerowych książek z dziedziny parapsychologii, była zapraszana do popularnych amerykańskich programów typu talk show, a w końcu doczekała się własnego cyklu pt. "Wiadomość z zaświatów", który można oglądać w Telewizji WP. W każdym odcinku Rebecca umożliwia pogrążonym w żałobie zadanie pytań, których nie wypowiedzieli za życia.

Oglądaj "Wiadomość z zaświatów" w Telewizji WP:

Rebecca Rosen ma ponad 20-letnie doświadczenie jako medium i jest szanowana w środowisku. Ale zanim zaczęła kroczyć tą ścieżką, jak większość ludzi patrzyła nieufnie na zjawisko rozmawiania z duchami. Wszystko zaczęło się zmieniać, gdy jako studentka walczyła z depresją i zaburzeniami snu. Po miesiącach bezskutecznej terapii i medytacji, zdesperowana Rebecca zaczęła się modlić. Na jej prośby odpowiedział duch zmarłej babci.

d3aembn

Dziewczyna z początku nie wierzyła, że komunikuje się ze zmarłą krewną. Wtedy babcia z zaświatów przekazała jej trzy informacje, o których wiedziała tylko ona i jej syn, ojciec Rebbeki. Gdy mężczyzna potwierdził prawdziwość niezwykłej wiadomości, racjonalna studentka całkowicie zmieniła swoje podejście do życia i śmierci.

Rebbeca Rosen od lat pomaga ludziom komunikować się z duszami ich bliskich, organizuje spotkania, wykłady, pisze książki. Nie zamyka się w ciemnym pokoju ze szklaną kulą, a zamiast tego otwarcie opowiada o kulisach swojej pracy. Oto pięć pytań, które ludzie zadają jej najczęściej i odpowiedzi, jakich udzieliła.

Na czym polega porozumiewanie się z duchami?

Wszystko, co nas otacza i przenika, to energia, która nigdy nie umiera, tylko zmienia formę. Komunikowanie się ze zmarłymi ma związek z częstotliwościami wibracji energii. Aby medium mogło nawiązać kontakt, duchy muszą obniżyć swoją energię, a medium musi podnieść swoją energię, aby znaleźć wspólny punkt.

d3aembn

Co trzeba zrobić, by rozmawiać z duchami?

Każdy może rozmawiać z "drugą stroną". Duchy komunikują się za pomocą myśli i uczuć, więc aby nawiązać kontakt, trzeba oczyścić głowę i otworzyć swoje serce. Kiedy uda się pozbyć hałasu w głowie, natłoku myśli (zwykle osiąga się to poprzez medytację), wtedy jest się gotowym na przyjęcie telepatycznych impresji wysyłanych przez duchy. Mogą to być dusze zmarłych bliskich, duchowych przewodników, aniołów stróżów itp.

Czy medium rozmawia z Bogiem i Jezusem?

Rosen odpowiada krótko: tak i tak. Dla niej Bóg to życiowa siła, to miłość, która jako jedyna jest prawdziwa. Kiedy pracuje z duszami zmarłych, aniołami stróżami – w tym wszystkim jest Bóg. Jezus to dla niej wniebowstąpiony mistrz, którego w swojej pracy postrzega jako energię Ducha Świętego. Brzmi to jak nawiązanie do katolikiego dogmatu o Trójcy Świętej, ale Rosen nie patrzy na Jezusa przez pryzmat religii. Dla niej Chrystus, Budda i wielu innych to wniebowstąpieni mistrzowie, którzy przychodzą i odchodzą.

Rebecca Rosen od ponad 20 lat rozmawia z duchami Cmentarz dla zwierząt w tureckim Samsun/Getty Images
Rebecca Rosen od ponad 20 lat rozmawia z duchami Źródło: Cmentarz dla zwierząt w tureckim Samsun/Getty Images

Czy komunikuje się ze zmarłymi zwierzętami?

Tak, cały czas, ponieważ dusze zwierząt są tak samo ważne i dostępne do komunikacji jak dusze zmarłych ludzi. W świecie materialnym można nawiązać relację ze zwierzętami poprzez uczucia. Podobnie jest po ich śmierci, gdy medium odbiera emocje wysyłane przez duchy pupili.

d3aembn

Czy jako medium pomaga policji rozwiązywać sprawy morderstw, zaginionych ludzi itp.?

Tak jak lekarze mają swoje specjalności, tak samo Rebecca Rosen zajmuje się wyłącznie nawiązywaniem połączenia z duszami, które zaznały spokoju po drugiej stronie. W przeszłości zdarzało jej się pracować z duchami zamordowanych ludzi, ale przyznaje, że sama nie szuka takich kontaktów i ustępuje pola specjalistom w tej dziedzinie.

Oglądaj premierowe odcinki programu "Wiadomość z zaświatów" w Telewizji WP we wtorek 16 lipca o 17:00 i 17:30. Stacja dostępna jest naziemnie na ósmym multipleksie (MUX8), na platformie NC+ (kanał: 73) oraz w najlepszych sieciach kablowych, w tym m.in.: UPC (kanał 116/158), Vectra (128), Multimedia (38), Netia (30), Inea (28), Toya (25) oraz wielu innych.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d3aembn

Podziel się opinią

Share
d3aembn
d3aembn