Trwa ładowanie...

"Real Housewives of Isis" odcinkiem satyrycznego show. Widzowie oburzeni!

Brytyjska telewizyjna stacja BBC Two zapowiedziała niedawno kontrowersyjny program "Real Housewives of Isis" inspirowany reality shows o żonach bogatych mężów wiodących bajeczne życie w najróżniejszych zakątkach świata. Wielu telewidzów nie mogło uwierzyć, że do emisji trafi produkcja poświęcona Państwu Islamskiemu. Okazuje się, że planowane show to część odcinka satyrycznego programu "Revolting".

Share
"Real Housewives of Isis" odcinkiem satyrycznego show. Widzowie oburzeni!
Źródło: Facebook.com
d27wqe2

Pod wideo ze zwiastunem zamieszczonym na Facebooku stacji można przeczytać tysiące komentarzy oburzonych telewidzów. Żarty z kobiet przygotowywanych do samobójczych zamachów czy gagi w rodzaju "Trzy dni do ścięcia, a ja nie mam pojęcia, w co się ubrać". Stacja BBC Two wprawiła w osłupienie zapowiedzią, a teraz zwiastunem satyrycznej w założeniu produkcji.

Trudno się dziwić, że show autorstwa laureatów nagrody BAFTA, scenarzystów Heydona Prowse'a i Jolyona Rubinsteina, wzbudza takie emocje. Ten pierwszy w rozmowie "The Sun" zdradził, że szefowie stacji nie mieli żadnych zastrzeżeń co do charakteru produkcji. Nikt nie cenzurował, czy w żaden inny sposób nie próbował ingerować w treść cyklu "Real Housewives of Isis". Co sądzicie o pomyśle brytyjskiej telewizji?

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d27wqe2

ZOBACZ TEŻ Katarzyna Wołejnio: "Nie wystąpię w trzecim sezonie "Żon Hollywood""

d27wqe2

Podziel się opinią

Share
d27wqe2
d27wqe2