Rozrywka"Reakcja niełańcuchowa": nowy serial na kanale Discovery Channel

"Reakcja niełańcuchowa": nowy serial na kanale Discovery Channel

"Reakcja niełańcuchowa": nowy serial na kanale Discovery Channel
Źródło zdjęć: © Discovery Channel

17.04.2012 14:14, aktual.: 25.11.2013 13:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już 8 maja 2012 r. o godz. 22.00 Discovery Channel pokaże nowy serial „Reakcja niełańcuchowa”, którego producentami są znani z programu „Prawda czy fałsz - pogromcy mitów” - Adam Savage i Jamie Hyneman. W sześcioodcinkowej serii, wspomniany tandem będzie pełnił rolę jurorów.

Do rywalizacji staną drużyny z bardzo odmiennym doświadczeniem, a ich zadaniem będzie stworzenie skomplikowanego urządzenia czy systemu, dzięki któremu powstanie … reakcja łańcuchowa. Rezultatem nie ma być jednak zwykły efekt domina. Konkurujące ze sobą drużyny będą musiały wykorzystać nie tylko wiedzę, ale przede wszystkim pomysłowość i innowacyjne rozwiązania, aby w pełni usatysfakcjonować naszych jurorów.

W każdym odcinku dwie drużyny złożone z artystów, konstruktorów rakiet, specjalistów od animatroniki, inżynierów, ale i zwykłych zjadaczy chleba, otrzymują identyczny zestaw narzędzi i materiałów oraz 5 dni na skonstruowanie serii mechanizmów w oparciu o zadany temat. Katapulty? Latające spodki? Gilotyny? W programie „Reakcja niełańcuchowa” dozwolone będzie dosłownie wszystko, co uruchomi kolejne ogniwo reakcji. Efekty pirotechniczne, wyrafinowana mechanika, destrukcja na masową skalę – właśnie tego oczekuje nasz zwariowany duet.

Aby wygrać, potrzebna będzie praca zespołowa i twórcze myślenie. Celem, do którego dążą obie drużyny, jest zbudowanie jak najbardziej imponującego urządzenia w bardzo krótkim czasie. Co tydzień Jamie i Adam zaproszą do składu jurorskiego nowego gościa, który pomoże im zdecydować, która z drużyn zasłużyła na wygraną.

Tam, gdzie są Adam i Jamie nie ma miejsca na nudę i rutynę. Ich ciekawość świata oraz entuzjazm to esencja Discovery Channel. Dlatego cieszymy się, że wraz z nowym programem będziemy mogli kolejny raz zaspokoić głód poznania drzemiący w widzach Discovery Channel – mówi Barbara Bilińska, Channel Director Central Europe, Discovery Networks CEEMEA.

Chcieliśmy stworzyć program, który koncentruje się pomysłowości oraz na procesie rozwiązywania złożonych problemów. W „Reakcji niełańcuchowej” udało nam się to osiągnąć - mówi Adam Savage. Innowacyjne rozwiązania i niewyczerpana energia zawodników za każdym razem nas zaskakują - dodaje Hyneman.

„Reakcja niełańcuchowa” już 8 maja 2012 r. o godz. 22.00 na Discovery Channel.

Obraz
© (fot. Discovery Channel)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także