Trwa ładowanie...

Tak Meghan zareagowała na widok Kate. Wszystko zarejestrowały kamery

Wydawało się, że tym razem udało się uniknąć oznak wzajemnych animozji pomiędzy Meghan a Kate. A jednak! Wnikliwi obserwatorzy doszukali się wymownej reakcji Maghan na widok księżnej Cambridge podczas nabożeństwa w katedrze św. Pawła. Wszystko zarejestrowały kamery.

Jak donosi brytyjski tabloid, Maghan wymownie zareagowała na widok Kate podczas mszy dziękczynnej w katedrze św. Pawła Jak donosi brytyjski tabloid, Maghan wymownie zareagowała na widok Kate podczas mszy dziękczynnej w katedrze św. Pawła Źródło: getty
dxr8bao
dxr8bao

Platynowy jubileusz Elżbiety II, którego obchody zakończyły się w niedzielę, był powodem pierwszej wizyty Meghan i Harry'ego na Wyspach, po tym jak wystąpili z rodziny królewskiej w 2020 roku. Nic dziwnego, że cały świat z uwagą przyglądał się wizycie Sussexów i tego, jak zostaną przyjęci zarówno przez swoich bliskich, jak i Brytyjczyków.

Tym bardziej, że wielu miało w pamięci słynne obrazki z ich ostatniego wspólnego spotkania podczas mszy w Opactwie Westminsterskim z okazji Commonwealth Day wiosną 2020 roku. Wtedy widać było wyraźne napięcie pomiędzy synami Karola i ich małżonkami, a konflikt w rodzinie odzwierciedlał się na twarzach młodych rojalsów.

Kulisy konfliktu księcia Williama i księcia Harry’ego

Tym razem, żeby uniknąć niezręczności, Kate i William oraz Meghan i Harry zostali rozsadzeni w katedrze św. Pawła. Podczas mszy dziękczynnej za 70 lat panowania Elżbiety II, które było głównym punktem drugiego dnia platynowego jubileuszu, Sussexowie i Cabridgowie siedzieli w równoległych rzędach. Uwagę zwracała na to m.in. dziennikarka BBC Daniela Relph.

Mimo to, wnikliwi obserwatorzy życia rodziny królewskiej i tak dopatrzyli się gestu niechęci po stronie Meghan Markle. Jak podaje tabloid "The Sun", kamery BBC zarejestrowały wymowną reakcje żony Harry'ego na widok jego bratowej. Gdy księżna Kate kroczyła aleją, by zająć miejsce w ławie, aktorka odwróciła głowę, nie zostawiając tym samym miejsca chociażby na kontakt wzrokowy. Uwagę zwrócili na to komentujący w sieci transmisję widzowie. Niefortunny moment zobaczycie na poniższym zdjęciu.

Msza BBC
Msza dziękczynna w intencji Elżbiety II i wymowna reakcja Meghan na na widok Kate. Głowa aktorki zwrócona jest w lewo, podczas gdy Kate (kółeczko po prawej) kieruje się w stronę miejsca w ławie Źródło: BBC
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dxr8bao
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxr8bao