Trwa ładowanie...

"Raz lepiej, raz gorzej": Monika Jarosińska i Jakub Majoch pobici przez Dodę?

"Raz lepiej, raz gorzej": Monika Jarosińska i Jakub Majoch pobici przez Dodę?Źródło: AKPA
d3hmuqm
d3hmuqm

Aktorka Monika Jarosińska oraz Jakub Majoch, były menadżer* Dody, w dzisiejszym programie *"Raz lepiej, raz gorzej" telewizji TTV opowiedzą o zdarzeniach z udziałem Doroty Rabczewskiej. Czy rzeczywiście zostali zaatakowani i pobici przez Dodę? Co naprawdę miało miejsce? Czy piosenkarka im groziła?

Monika Jarosińska jakiś czas temu została zaatakowana przez Dodę podczas imprezy w klubie. Podobno piosenkarka groziła aktorce i doszło do rękoczynów. Mimo doniesienia złożonego przez Monikę Jarosińską w prokuraturze, śledztwo zostało umorzone. 10 maja doszło do kolejnego incydentu i agresji ze strony Dody. Jej były menadżer, Jakub Majoch uważa, że został pobity przez piosenkarkę na osiedlu, na którym mieszka. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu.

Swój udział w programie potwierdziła również Maja Sablewska, inna menadżerka gwiazdy, która podobnie jak pozostałe osoby mają wiele przykrych wspomnień z tego okresu. Co ujawnią byli współpracownicy chimerycznej gwiazdy? Z pewnością w "Raz lepiej, raz gorzej" zdradzą szczegóły obydwu incydentów z udziałem Dody.

Monika Jarosińska, Jakub Majoch i Maja Sablewska w szczerej rozmowie z Moniką Richardson i Romanem Czejarkiem już dzisiaj, 15 maja w programie "Raz lepiej, raz gorzej", godzina 21.00.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. tvn)
Źródło: (fot. tvn)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d3hmuqm

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d3hmuqm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3hmuqm