Trwa ładowanie...
20-10-2010 13:07

"Ratownicy": Szantaż i groźby

"Ratownicy": Szantaż i groźbyŹródło: TVP
d2tmdq7
d2tmdq7

Norbert, owładnięty obsesją na punkcie Justyny (Natalia Rybicka)
, wymyśla intrygę by zdobyć dziewczynę. Płaci za pobicie, zgłasza się na obdukcję lekarską i szantażuje Justynę. Grozi zeznaniami na policji, że pobicia dokonał Staszek (Tomasz Schuchardt)
, co spowoduje odwieszenie mu wyroku. Norbert stawia warunek, że zapomni o całej sprawie jeśli Justyna będzie jego..

Justyna, która nie wiedziała nic o wyroku brata, chcąc sprawdzić prawdziwość tej informacji pyta matkę, Dorotę (Agnieszka Wosińska)
. Okazuje się, że w ten sposób ujawnia tajemnicę Staszka.

Norbert, szaleńczo zakochany w Justynie, szkicuje jej nagie ciało, nagle widzi jak wchodzi ona do jego pokoju, ma rozpuszczone włosy, szepcze, zaczyna się rozbierać..

Kolejna mrożąca krew w żyłach akcja w serialu „Ratownicy”. Paralotniarz zawisa na mocowaniu wyciągu, linki spadochronu ma okręcone wokół szyi, dusi się. Denis musi podjąć natychmiastową decyzję jak pomóc chłopakowi. Sytuacja jest dramatyczna. Ratownik odcina paralotniarza, który spada z wysokości ośmiu metrów.

d2tmdq7

Czy to początek końca ratowniczej kariery Denisa?

U Doroty (Agnieszka Wosińska), matki Staszka i Justyny, lekarze podejrzewają raka piersi. Trzeba wykonać biopsję. Na próbę umówienia terminu operacji Dorota kategorycznie protestuje i odmawia leczenia. Opowiada, że jej matka i ciotka zmarły na raka i że rak to pewny wyrok śmierci.

Staszek zdaje egzamin i zostaje przyjęty na staż w Pogotowiu Górskim. Egzaminuje go znany podróżnik Partyka, który postanawia stanąć w szranki z Cezarym i ubiegać się o stanowiska Naczelnika.

Związek kuratorki Aśki i Staszka kwitnie, w odcinku piątym zobaczymy również gorące sceny z udziałem Justyny i jej chłopaka Marka.

d2tmdq7

RATOWNICY, odcinek piąty już dziś o 21.30 w TVP1.

Zobacz także:

[

BOŻENKA Z "KLANU" JAKIEJ NIE ZNACIE! FOTO ]( http://teleshow.wp.pl/bozenka-z-klanu-jakiej-nie-znacie-6026598672548993g )
[

ONI DORASTALI NA NASZYCH OCZACH. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dorastanie-na-telewizyjnym-ekranie-6026599915213953g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

d2tmdq7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tmdq7