Trwa ładowanie...

"Ranczo": Elżbieta Romanowska zdradza sekrety swojej diety

Share
"Ranczo": Elżbieta Romanowska zdradza sekrety swojej diety
Źródło: AKPA
d45w34e

Elżbieta Romanowska zdobyła popularność dzięki roli w serialu "Ranczo". Jednak to, co ją wyróżnia na tle innych koleżanek po fachu, to nie tylko talent, ale przede wszystkim wygląd. W rozmowie z reporterką Wirtualnej Polski aktorka zdradziła, jak postrzega swoją figurę i czy stosuje zachwalane przez gwiazdy diety.

Elżbieta Romanowska zawsze powtarzała, że jest dumna ze swoich krągłości, a dodatkowe kilogramy wcale jej nie przeszkadzają. Zapewniała również, że akceptuje siebie taką, jaka jest.

- Mam świadomość tego jak wyglądam. Wiem, że mam kilka centymetrów więcej niż powinnam. Nie jestem drobną i kruchą blondyneczką. Ale w pełni to akceptuję. Nie udaję kogoś, kim nie jestem - wyznała jakiś czas temu w wywiadzie dla tygodnika "Świat & Ludzie".

(fot. AKPA)

d45w34e

Od tego czasu wiele się zmieniło. Już na pierwszy rzut oka widać, że gwiazda straciła kilka kilogramów, a jej sylwetka stała się smuklejsza. Chociaż niektórzy z przekąsem twierdzili, że duża w tym zasługa dobrze dobranych ubrań, sama zainteresowana potwierdziła, że wzięła się za siebie. W rozmowie z reporterką Wirtualnej Polski aktorka zdradziła, jak udało jej się tego dokonać.

- Diety były i są. Zmieniłam nawyki żywieniowe na lepsze, zdrowsze. Myślę, że bardziej spektakularne efekty będą widoczne za jakiś czas. Na razie robię to z głową. Ważne, żeby zmiany były na zawsze, a nie tylko na miesiąc, na dwa. Można sobie jednak pozwalać na drobne ustępstwa i małe grzeszki, jednocześnie trzymając się tego, co się postanowiło - powiedziała.

(fot. AKPA)

d45w34e

Podziel się opinią

Share
d45w34e
d45w34e