Trwa ładowanie...

"Ranczo": Dlaczego Ostrowska została aktorką?

Share
"Ranczo": Dlaczego Ostrowska została aktorką?
d3euft5

[

]( http://www.fakt.pl )
Ilona Ostrowska ogromną popularność zdobyła dzięki roli Lucy w serialu *"Ranczo", ale gwiazdę mogliśmy też oglądać w takich produkcjach jak "Szpilki na Giewoncie", "Bez tajemnic", czy komedii "Ile waży koń trojański". Ostrowska zdradziła jakiś czas temu, dlaczego została aktorką.*

d3euft5

– Wydaje mi się, że skłonił mnie do tego pewien rodzaj mojej wrażliwości, chęci przekazania poprzez różne role tego, co myślę, w jaki sposób postrzegam świat. Była to też chęć stawania się, choćby na chwilę, kimś innym. To wszystko sprawia mi do tego ogromną frajdę – powiedziała w jednym z wywiadów.

Gwiazda wyznała też, że w swoich bohaterach lubi się... podkochiwać.

– Ale wchodząc w ich role zawsze staram się iść do przodu jako aktorka. Zdarzają się oczywiście propozycje ról, które mi zupełnie nie odpowiadają. Jednak mało jest głównych ról pisanych dla kobiet, więc jak już się jakaś trafi, nie wybrzydzam i rozszyfrowuję „co poeta miał na myśli" kreując tak, a nie inaczej filmową postać – dodała.

Ilona Ostrowska ma ostatnio powody do radości nie tylko na polu zawodowym, ale także prywatnym. Gwiazda ma nowego, przystojnego partnera! Aktorka jest szczęśliwie zakochana w Krzysztofie Gorbaczewskim.

A jakie przygody czekają serialową Lucy z „Rancza” w nowym sezonie? Odpowiedź na antenie TVP 1.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

window.open(this.href);return false;">Piróg poczuł wiosnę

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d3euft5

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3euft5
d3euft5