Trwa ładowanie...

Rafał Mroczek wrzucił niepokojące zdjęcie. Fani: "Nie mów, że odchodzisz z "M jak miłość"?"

Największą popularność Rafałowi Mroczkowi przyniósł serial "M jak miłość", gdzie od samego początku gra Pawła Zduńskiego. Z tej też roli głównie jest kojarzony. Ostatnio aktor na swoim Instagramie wrzucił zdjęcie z planu, które lekko zaniepokoiło fanów.

Share
Rafał Mroczek wrzucił niepokojące zdjęcie. Fani: "Nie mów, że odchodzisz z "M jak miłość"?"
Źródło: ONS.pl
d4jloyp

Na profilu Rafała Mroczka, serialowego Pawła, pojawiła się fotka z planu hitowego serialu Telewizji Polskiej. Zduński pozuje na nim w łóżku i jak dopatrzyli się internauci, najprawdopodobniej jest to łóżko... szpitalne.

Domysły fanów błyskawicznie wywołały nutkę niepokoju. Zaczęto zastanawiać się, czy aktor nie chce zakomunikować, że odchodzi z serialu. Tym bardziej, że to nie byłaby pierwsza rezygnacja z grania w "Mjm". Całkiem niedawno odeszła Olga Frycz, która grała żonę Pawła, Alę Zduńską.

- Ej, no jak to w szpitalu? Chłopaku, ogarnij się już!
- Szpital? Nie mów, że odchodzisz z "M jak miłość"?
- Cóż to będzie za akcja, że będziesz w szpitalu?
- Mam nadzieje, że to nie przez żonę... Paweł nie zniknie z serialu, prawda?

d4jloyp

To nie są łatwe czasy dla Zduńskiego. Bohater "M jak miłość" ze względów osobistych popadł w alkoholizm i nie radzi sobie z emocjami. Alkohol doprowadza go do życiowej ruiny. I choć wątek problemów się jeszcze nie kończy, wszystko wskazuje na to, że Paweł wyląduje w szpitalu. A na odpowiedzi i rozwinięcie wątku widzowie będę musieli cierpliwie poczekać.

Myślicie, że Rafał Mroczek odejdzie z serialu?

d4jloyp

Podziel się opinią

Share
d4jloyp
d4jloyp