Trwa ładowanie...
d31xxmg

Rafał Mroczek wrzucił niepokojące zdjęcie. Fani: "Nie mów, że odchodzisz z "M jak miłość"?"

Największą popularność Rafałowi Mroczkowi przyniósł serial "M jak miłość", gdzie od samego początku gra Pawła Zduńskiego. Z tej też roli głównie jest kojarzony. Ostatnio aktor na swoim Instagramie wrzucił zdjęcie z planu, które lekko zaniepokoiło fanów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rafał Mroczek wrzucił zdjęcie, które zaniepokoiło fanów "M jak miłość".
Rafał Mroczek wrzucił zdjęcie, które zaniepokoiło fanów "M jak miłość". (ONS.pl)
d31xxmg

Na profilu Rafała Mroczka, serialowego Pawła, pojawiła się fotka z planu hitowego serialu Telewizji Polskiej. Zduński pozuje na nim w łóżku i jak dopatrzyli się internauci, najprawdopodobniej jest to łóżko... szpitalne.

Domysły fanów błyskawicznie wywołały nutkę niepokoju. Zaczęto zastanawiać się, czy aktor nie chce zakomunikować, że odchodzi z serialu. Tym bardziej, że to nie byłaby pierwsza rezygnacja z grania w "Mjm". Całkiem niedawno odeszła Olga Frycz, która grała żonę Pawła, Alę Zduńską.

d31xxmg

- Ej, no jak to w szpitalu? Chłopaku, ogarnij się już!

- Szpital? Nie mów, że odchodzisz z "M jak miłość"?

- Cóż to będzie za akcja, że będziesz w szpitalu?

d31xxmg

- Mam nadzieje, że to nie przez żonę... Paweł nie zniknie z serialu, prawda?

To nie są łatwe czasy dla Zduńskiego. Bohater "M jak miłość" ze względów osobistych popadł w alkoholizm i nie radzi sobie z emocjami. Alkohol doprowadza go do życiowej ruiny. I choć wątek problemów się jeszcze nie kończy, wszystko wskazuje na to, że Paweł wyląduje w szpitalu. A na odpowiedzi i rozwinięcie wątku widzowie będę musieli cierpliwie poczekać.

Myślicie, że Rafał Mroczek odejdzie z serialu?

d31xxmg

Podziel się opinią

Share
d31xxmg
d31xxmg