Trwa ładowanie...

Rafał Mroczek po rozstaniu z partnerką może liczyć na wsparcie koleżanki z "M jak miłość"

Rafał Mroczek przeżywa teraz trudny czas. Po medialnym rozstaniu może jednak liczyć na wsparcie rodziny i przyjaciół.

Rafał Mroczek po rozstaniu z partnerką może liczyć na wsparcie koleżanki z "M jak miłość"Źródło: East News, fot: East News
d3vg3em
d3vg3em

Kilka dni temu media obiegła informacja, że Rafał Mroczek rozstał się z partnerką i matką swojego dziecka. Para związana była przez kilka lat, ale ostatecznie podjęli decyzję o zakończeniu relacji.

Teraz pomiędzy Rafałem Mroczkiem a Joanną Skrzyszewską nie dzieje się najlepiej. Z medialnych doniesień wynika, że walczą o opiekę nad córką. Raz musiała interweniować nawet policja.

Aktor wydał jedyne oświadczenie w tej sprawie, w którym potwierdził, że związek z modelką to już przeszłość.

ZOBACZ TAKŻE: Barbara Kurdej-Szatan: "Mówię córce, że czasami chłopak chodzi z chłopakiem, a dziewczyna z dziewczyną"

Rafała Mroczka mocno wspiera nie tylko rodzina, lecz także przyjaciele z planu "M jak miłość". Jak podaje "Na Żywo", jego losem szczególnie przejmuje się Małgorzata Pieńkowska, która od lat wciela się w rolę jego serialowej mamy.

d3vg3em

- Bardzo go ceni. Matkuje mu nie tylko na ekranie, ale również w realnym życiu. Wielokrotnie jej pomagał, gdy zmagała się z nowotworem piersi, kibicował, kiedy występowała w "Tańcu z Gwiazdami". Pocieszał, gdy musiała rozstać się z córką, kiedy wyjechała studiować w innym mieście. Teraz ona go wspiera, rozmawia, tłumaczy - zdradził informator tygodnika.

Rafał Mroczek i Joanna Skrzyszewska historia związku

Rafał Mroczek poznał Joannę Skrzyszewską w 2007 r., gdy ta miała 15 lat i startowała w konkursie Miss Polski Nastolatek. Aktor zasiadał wtedy w jury. Nie wiadomo jednak dokładnie, kiedy zaczęli się spotykać.

Do 2015 roku aktor łączony był z innymi kobietami, m.in. z Urszulą Dębską czy Anetą Piotrowską, z którą tańczył na parkiecie "Tańca z Gwiazdami".

W 2016 r. on i Skrzyszewska zostali rodzicami, w tym samym roku także się zaręczyli. Nigdy nie zdecydowali się jednak na ślub.

d3vg3em
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vg3em