Trwa ładowanie...

Rafał Maślak ostro o homoseksualistach: "Na początku myślałem: na stos"

Rafał Maślak ostro o homoseksualistach: "Na początku myślałem: na stos"Źródło: AKPA
di3c661
di3c661

Od kiedy Rafał Maślak zdobył tytuł najprzystojniejszego Polaka 2014 roku, nawet na chwilę nie zniknął z show-biznesu. Stara się jak najlepiej wykorzystać swoje medialne pięć minut, czego przykładem był choćby jego udział w 2. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Gdy program dobiegł końca, model nie pozwolił, aby i o nim zapomniano. Udało mu się przekonać do siebie władze Polsat Cafe i w rezultacie otrzymał swój program zatytułowany "Randka z Maślakiem". Kwestią czasu było, gdy 26-latek pojawi się na kanapie Kuby Wojewódzkiego.

W ostatnim odcinku talk-show Rafał opowiedział o marzeniach, planach na najbliższą przyszłość oraz rodzinnej Gorzycy. Przy okazji wspomniał również, jak miejsce, w którym się wychował, wpłynęło na jego późniejsze postrzeganie świata. Nie ukrywał, że o tolerancji i akceptacji wiedział niewiele.

- Mój pogląd na niektóre sprawy zmienił się, kiedy przeprowadziłem się do Warszawy. Poruszmy temat gejów i lesbijek. Na początku myślałem: na stos - przyznał.

- Widzę, że będziesz głosował na Dudę - wtrącił zaskoczony Wojewódzki.

di3c661

- Przyznaję, że totalnie zmieniłem zdanie. Kiedy przeprowadziłem się tutaj, poznałem wspaniałych ludzi, którzy są gejami. Poznałem koleżanki, które są lesbijkami. To są fantastyczni, inteligentni ludzie i dopiero wtedy zdałem sobie sprawę, że tak mało wiem. (...) W wiosce, z której pochodzę, panują stereotypy: rodzina, kościół. Facet powinien założyć rodzinę - bronił się mister.

(fot. TVN/x-news)
Źródło: (fot. TVN/x-news)

Ten temat wyraźnie rozbudził Kubę Wojewódzkiego. Gdy w studiu pojawił się drugi gość, czyli Maja Ostaszewska, temat najnowszego filmu z jej udziałem "Body/Ciało" zszedł na dalszy plan. Najważniejsze stały się prywatne problemy prowadzącego, który nie radzi sobie z potrzebami swojej ukochanej, Renaty Kaczoruk.

- Jesteś wyzwolona, więc zadam ci to pytanie, bo mam partnerkę, która jest prawie o połowę ode mnie młodsza. I ostatnio przeczytałem, z przerażeniem, że ona jest w tym wieku, kiedy apetyt seksualny kobiety rośnie z każdym kolejnym rokiem. A u mnie - maleje. Więc chcę cię zapytać, bo jesteś trochę starsza od Renaty: kiedy przestanie jej rosnąć?

di3c661

- Wiesz, kobietom rośnie bardzo długo - odpowiedziała gwiazda.

- Co ty mówisz?! Tobie też ciągle jeszcze rośnie?

- Tak! Po czterdziestce ma się największą aktywność seksualną.

- Ona ma 28 lat. Nie dam rady. Kiedy jest poziom zenitalny potrzeb seksualnych kobiety? - zapytał wprost Wojewódzki.

- Nie wiem, ale jest coraz lepiej - śmiała się aktorka.

O ile tematyka poruszana przez Wojewódzkiego nikogo już nie dziwi, o tyle wyznania showmana o życiu prywatnym są niezwykłą rzadkością. Czyżby tak intymnymi opowieściami zamierzał przyciągnąć przed telewizory widzów, którzy od kilku sezonów wybierają ofertę konkurencji?

di3c661
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
di3c661