Rafał Brzozowski ma pomysł, by przepędzić koronawirusa muzyką

Rafał Brzozowski ma pomysł, by przepędzić koronawirusa muzyką
Źródło zdjęć: © East News
Magdalena Drozdek

10.03.2020 21:47, aktual.: 10.03.2020 21:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rafał Brzozowski, osobowość telewizyjna 2019 roku, uwielbia sobie żartować. Nie mogło zabraknąć więc iście zabawnego komentarza na temat koronawirusa. Gdy jedni zrywają boki, inni przeżywają kwarantannę.

Premier ogłosił, że podjęto decyzję o odwołaniu wszystkich imprez masowych w kraju. Andrzej Duda w specjalnym orędziu dwukrotnie powtórzył, że sytuacja jest poważna. Wszyscy powtarzają też, że nie można panikować, choć napływające informacje jednak nie wszystkich uspokajają. I tu przychodzi Rafał Brzozowski...

Wiele polskich gwiazd ogłosiło już, że przekłada koncerty. Fani będą musieli poczekać m.in. na koncerty Ewy Farnej, Agnieszki Chylińskiej, Dody, Organka - lista jest długa. Nastroje łagodzi Rafał Brzozowski, który do sprawy podchodzi zdecydowanie bez paniki.

W mediach społecznościowych muzyka i gwiazdy TVP pojawiło się zdjęcie z koncertu opatrzone komentarzem: "A może tak muzyką przepędzimy koronawirusa?". Są i odpowiednie hasztagi: #music #health #coronavirus #stop.

Można się spierać, czy żartowanie z koronawirusa to dobry pomysł czy nie. Natomiast komentarze internautów pod wpisem artysty zasługują na uwagę:

"Jak dobrze, że Pan istnieje Panie Rafale, od razu czujemy się bezpieczniejsi" - to jeden z tych pozytywnych. Są jednak i tacy, którym uwaga Brzozowskiego nie do końca się spodobała w świetle 22 przypadków koronawirusa w Polsce.

"Zaśpiewasz koronawirusowi: 'tak blisko, tak blisko jak ja... Nie był ciebie nikt tak blisko'? Czasami warto się zastanowić przed wrzuceniem bzdury do internetu" - pisze inna użytkowniczka.

Trzeba przyznać, że Brzozowski jest prawdopodobnie jedyną gwiazdą, która może pozwolić sobie na taki komentarz i nie zostać zlinczowany. Większość komentarzy ma pozytywny wydźwięk. Może dystans w obliczu paniki przyda się wszystkim?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (18)
Zobacz także