Trwa ładowanie...

Radosław Liszewski chudnie w oczach! Ile kilogramów stracił dzięki "Celebrity Splash"?

d19mlot
d19mlot

- Gdzieś powiedziałem, że Dorotka zaczęła biegać, a ktoś sobie dołożył, że chce się odchudzać. Dorota zawsze wyglądała i wygląda świetnie, tylko po prostu chce sama dla siebie się poruszać, w każdym razie nie odchudza się. Poszła jednak plota, a plota ma to do siebie, że żyje własnym życiem - mówi Radosław Liszewski w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Piosenkarz podkreśla, że on sam w związku z udziałem w programie Polsatu musiał nieco zadbać o swoją sylwetkę. W zaledwie kilka tygodni udało mu się wrócić do figury sprzed kilkunastu lat.

-Każdy chce dobrze wyglądać w telewizji, a gdy się biega w kąpielówkach, to szczególnie. Teraz z racji programu poleciało mi kilka kilogramów i poniżej 8 dyszek spadłem. Świetnie się czuję, jestem zadowolony z siebie, z tego, że mi się udało. Nie wiem, czy wyglądam atrakcyjnie, ale wydaje mi się, że nie mam się czego wstydzić - dodaje

Liszewski nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Poza licznymi koncertami i udziałem w show "Celebrity Splash" piosenkarz zagrał także w filmie "Disco Polo" w reżyserii Macieja Bochniaka.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d19mlot
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d19mlot