Trwa ładowanie...
d2g88e2

Nowa data startu radia "Nowy Świat"

Radio "Nowy Świat", które założyli byli dziennikarze Radiowej Trójki, miało ruszyć w czerwcu. Niestety nieoczekiwanie jeden z dziennikarzy został zakażony koronawirusem. Start został przełożony na 10 lipca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wojciech Mann
Wojciech Mann (ONS)
d2g88e2

Po aferze z "Listą Przebojów" i utworem Kazika Staszewskiego "Twój ból jest lepszy niż mój", dziennikarze Radiowej Trójki w ramach protestu zaczęli się zwalniać. Jednak nie zamierzali na zawsze opuszczać swoich słuchaczy. Wojciech Mann (który odszedł wcześniej, po zwolnieniu z rozgłośni Anny Gacek) na czele z Magdaleną Jethon założyli niezależne radio "Nowy Świat". Nic nie udałoby się bez pomocy internautów, którzy na zbiórkę w tym celu wpłacili ponad milion złotych.

Trójka straciła najlepszych dziennikarzy. Afera okazała się gwoździem do trumny

Pod koniec czerwca mieliśmy być słuchaczami pierwszej audycji dziennikarzy radia "Nowy Świat". Niestety pandemia pokrzyżowała ten plan. Jeden z dziennikarzy został zarażony koronawirusem.

d2g88e2

Cztery osoby z redakcji, które przeszły testy na obecność wirusa, miało negatywne wyniki: - Wszyscy jesteśmy zdrowi - mówi Patrycja Macjon ze spółki Ratujmy Trójkę, która będzie nadawcą nowego radia. - To znaczy, że startujemy 10 lipca.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2g88e2

Podziel się opinią

Share

d2g88e2

d2g88e2