RozrywkaPytanie zaskoczyło uczestnika. Dotyczyło piosenki Sławomira

Pytanie zaskoczyło uczestnika. Dotyczyło piosenki Sławomira

Pytanie zaskoczyło uczestnika. Dotyczyło piosenki Sławomira
Źródło zdjęć: © WP Pilot
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk

17.04.2018 21:29, aktual.: 18.04.2018 08:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Bartosz Kołecki chyba nie spodziewał się takiego zagadnienia przy pytaniu za 20 tys. zł. Po chwili namysłu wskazał poprawną odpowiedź.

Na fotelu w studiu zasiadła Karolina Pitra, prawniczka z wykształcenia, a z powołania lingwistka. Dwa pierwsze pytania dla uczestniczki to łatwizna. Schody zaczęły się już przy trzecim pytaniu. Urbański zapytał, co ma przydatki. Kobieta wykorzystała pierwsze koło ratunkowe, czyli 50:50. Zostały jej dwie odpowiedzi: megiera i przydawka. Karolina zaznaczyła odpowiedź przydawka, co okazało się błędem. Prawniczka wyszła ze studia z 1 tys. zł.

Po drugich eliminacjach na fotelu zasiadł Bartosz Kołecki, tancerz i absolwent Politechniki oraz SGH. Pytanie za 20 tys. zł dotyczyło piosenki Sławomira, która jest ogromnym hitem. Uczestnik musiał odpowiedzieć na pytanie, czym polewają się bohaterowie piosenki "Miłość w Zakopanem". Oczywiście poprawna odpowiedź to szampan i taką też wskazał gracz.

Przy kolejnym pytaniu Bartek użył koła ratunkowego, telefonu do przyjaciela. Tancerz zapytał tatę, gdzie można było oglądać logo stylizowanego żurawia w 1930 r. Niestety, ojciec nie był pewny, ale wskazał logo linii lotniczych. Mężczyzna nie do końca był przekonany, dlatego wykorzystał jeszcze 50:50. Ostatecznie zaznaczył odpowiedź, że żuraw trafił na logo linii lotniczych. Dzięki temu wygrał 40 tys. zł.

Dalsza rozgrywka już w kolejnym odcinku!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (15)
Zobacz także