Trwa ładowanie...

"Pytanie na śniadanie": Szulim nie jest zawieszona, decyzja ws. marihuany za tydzień

Share
"Pytanie na śniadanie": Szulim nie jest zawieszona, decyzja ws. marihuany za tydzień
Źródło: AKPA
d2fzcz2

Rzeczniczka Telewizji Polskiej zaprzecza informacjom, że Agnieszka Szulim została zawieszona przez kierownictwo TVP2. Decyzja w sprawie prezenterki, której gość na wizji zarzucił palenie marihuany, ma zostać podjęta w ciągu tygodnia.

Informację o zawieszeniu Agnieszki Szulim podał „Super Express”, powołując się na „osobę pracującą w TVP”. Tabloid zauważył, że prezenterka wbrew wcześniejszemu harmonogramowi nie poprowadziła we wtorek ”Pytania na śniadanie”.

W poniedziałkowym wydaniu programu, podczas dyskusji o legalizacji narkotyków do celów leczniczych prof. Mariusz Jędrzejko zarzucił Szulim, że chwilę wcześniej poza wizją powiedziała mu, że od 15 lat pali marihuanę. „Nie ja byłam przedmiotem rozmowy, dlatego nie należy wyciągać z niej wniosków na temat mojego życia osobistego” - skomentowała we wtorek prezenterka w oświadczeniu przesłanym portalowi Wirtualnemedia.pl.

d2fzcz2

- Agnieszka Szulim rzeczywiście miała we wtorek poprowadzić ”Pytanie na śniadanie”, z tym że w zastępstwie. Ale w ostatecznie to zastępstwo wzięła inna prezenterka - mówi nam Joanna Stempień-Rogalińska, rzeczniczka TVP. - Jednak w tej sprawie nie zostały podjęte żadne formalnie decyzje, a Agnieszka Szulim nie została zawieszona w prawach pracownika - podkreśla Stempień-Rogalińska.

Decyzja w sprawie Szulim nie mogła zapaść chociażby dlatego, że w ostatnich dniach dyrektor TVP2 był służbowo za granicą. Cała sytuacja została przekazana Akademii Telewizyjnej TVP „do analizy warsztatowej i profesjonalnej”. Akademia swoją ocenę powinna przedstawić w ciągu tygodnia.

Agnieszka Szulim już raz została odsunięta przez Telewizję Polską od prowadzenia programu. Trzy lata temu kierownictwo TVP 1 nieoczekiwanie zrezygnowało z niej w ”Kawie czy herbacie?”.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

[

]( http://www.wirtualnemedia.pl )

d2fzcz2

* W tym temacie: TYTUŁ*

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g ) * Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d2fzcz2

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fzcz2
d2fzcz2