Trwa ładowanie...
d2305gh
d2305gh

Magazyn TVP 2 Pytanie na śniadanie od 19 grudnia br. zyska nowe studio, oprawę i czołówkę, a do grona jego prezenterów dołączą Karolina Rogozińska i Tomasz Tylicki. Za zmiany odpowiada Patrycja Matuszewska, pracująca wcześniej przy X Factor i Mam talent.

Nowa scenografia morning show utrzymana będzie w konwencji współczesnego loftu. Zbudowana zostanie w tym samym miejscu, skąd obecnie nadawane jest Pytanie, czyli w studiu budynku B Telewizji Polskiej przy ul. Woronicza w Warszawie. Jej autorką jest Regina Wolnicka, która pracowała pod okiem głównego scenografa TVP 2 Radosława Dębniaka.

Nowa czołówka i oprawa magazynu, którą widzowie po raz pierwszy zobaczą 19 grudnia br., opracowana została przez Tomasza Sadurskiego, a autorem nowego sygnału dźwiękowego był kompozytor Jacek Perkowski.

Twórcy programu zapowiadają, że wśród omawianych w nim tematów pojawi się jeszcze więcej zagadnień z dziedziny kultury i sztuki oraz społecznych.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Będą też zmiany personalne. Kulturalne wydania piątkowe, obok Grażyny Torbickiej, Kazimiery Szczuki, Kamila Dąbrowy i Mikołaja Lizuta, prowadzić będzie nowa para: Karolina Rogozińska i Tomasz Tylicki. Rogozińska prowadzi w TVP 2 młodzieżowy magazyn "Poziom 2.0", zaś Tylicki, dotąd był reporterem Pytania, a w przeszłości związany był z TVN Warszawa i Polsat Cafe.

d2305gh

W dni powszednie prowadzącymi śniadaniowy program pozostają: Anna Popek, Michał Olszański, Beata Sadowska, Wojciech Jagielski, Marzena Rogalska, Łukasz Nowicki, Agnieszka Szulim i Tomasz Kammel.

Opiekę nad całością zmian w magazynie sprawowała reżyserka Patrycja Matuszewska, która tą produkcją rozpoczęła swoją współpracę z TVP. Ostatnie pięć lat Matuszewska ściśle współpracowała z TVN, przy trzech edycjach "Tańca z gwiazdami", trzech seriach Mam talent i pierwszej edycji X Factor, a także przy magazynie "Między kuchnią a salonem". Szefową Pytania pozostaje Alicja Resich-Modlińska, kierująca redakcją od 2007 roku.

Pytanie na śniadanie nadawane jest w TVP 2 od 2002 roku. Program oglądać można w dni powszednie o 8.30 w TVP 2 i w TVP Polonia.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

[

]( http://www.wirtualnemedia.pl )

d2305gh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2305gh