Trwa ładowanie...

"Pytanie na śniadanie". Nowa para prowadzących

A to niespodzianka! Widzowie, którzy 1 maja włączyli telewizory, by obejrzeć "Pytanie na śniadanie", mogli zobaczyć nowych prowadzących. Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora dobrze poradzili sobie z zadaniem.

Share
"Pytanie na śniadanie". Nowa para prowadzących
Źródło: East News
d15ef7i

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora są dobrze znani widzom TVP. Od kilku miesięcy przygotowują dla "Pytania na śniadanie" materiały i pojawiają się w studio. Na razie nie wiadomo, czy będą prowadzić poranny program na stałe. 1 maja miał być dla nich testem, który sądząc po komentarzach widzów, zdali celująco.

W TVP oboje są specjalistami od show-biznesu. Tomaszewska była wcześniej pogodynką w Polsacie, wystąpiła także w "Tańcu z gwiazdami". Jest córką piłkarza, Jana Tomaszewskiego.

Z kolei Aleksander Sikora pracę w "Pytaniu na śniadanie" zaczął w 2016 roku. Wcześniej był związany ze stacją 4fun.tv oraz VIVA Polska, a także z jednym z większych portali plotkarskich, gdzie realizował głównie materiały wideo.

Póki co nie ma mowy o tym, że Małgorzata i Aleksander zastąpią jedną z czterech stałych par prowadzących "Pytanie na śniadanie". Możliwe jednak, że dołączą do tego grona. Oglądaliście ich 1 maja? Jak Wam się podobali?

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d15ef7i

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d15ef7i
d15ef7i